strony-internetowe-wnetrza
0
()

Sprawdzaj zagraniczne strony internetowe. Jak wiesz, Internet to nie tylko polskie strony internetowe. W sieci znajdziemy również szereg zagranicznych portali poświęconych tematyce wnętrz. Do najbardziej popularnych należą siteinspire.com oraz interiordesign.net. Co na nich możemy znaleźć? Masę informacji, ciekawych propozycji i oczywiście ogromne ilości zdjęć, które mogą być iskrą dla wielu fanów tej dziedziny.

Siteinspire.com ­ Inspiracja, której potrzebujesz

Siteinspire to portal, który wyróżnia się spośród reszty. Specyficzny design pozwalający już na pierwszy rzut oka znaleźć odpowiednią tematykę aranżacji wnętrz, która nas interesuje.

Dzięki tej budowie szybko możemy znaleźć interesujący nas temat i zagłębić się w inspirujące obrazy. Strony internetowe tego typu nie potrzebują wcale rozbudowanych designów. Im prostsza w wykonaniu i wyglądzie będzie witryna, tym bardziej czytelna stanie się dla internautów. Dlatego też Siteinspire jest czystą inspiracją dla wielu blogerów o tematyce projektowania wnętrz.

Interiordesign ­ Wnętrze w prawdziwym stylu

Interiordesign zaś całkowicie różni się wyglądem oraz funkcjonalnością od wyżej wspomnianej strony internetowej. Tutaj jest trochę bardziej chaotycznie, dlatego też laik może czuć się trochę przytłoczony nadmierną ilością zdjęć, odnośników i tych wszystkich zakamarków.

Aby przejrzeć serwis w poszukiwaniu interesującej nas tematyki, potrzeba trochę więcej czasu, dlatego też przydatne okazuje się górny pasek menu. Dzięki niemu możemy szybko odszukać interesujące nas produkty czy aranżacje.

Jak widać strony internetowe poświęcone tejże tematyce są niczym ogień i woda. Choć wydawać by się mogło, że tematyka je łączy, to jednak styl i jakość przekazywania tychże informacji odbywa się na zupełnie innych falach.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Ozdoby wielkanocne do mieszkania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here