Mieszkanie z żółtym akcentem
0
()

Jaki kolor najlepiej podkreśli urodę monochromatycznych wnętrz? Nasza odpowiedź to ŻÓŁĆ. Zobacz nasz pomysł na nowoczesne mieszkanie, urządzone w biało-czarnej kolorystyce ze słonecznymi dodatkami.

Kolor żółty we wnętrzach – jak aranżować?

Żółć idealnie sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i industrialnych. W tego rodzaju mieszkaniach kolor żółty dodaje odrobiny optymistycznego charakteru i pozwala stworzyć świeży wygląd we wnętrzu. Jednocześnie odcień ten dodaje ciepła monochromatycznej kolorystyce i surowym, industrialnym, betonowym wnętrzom.

Kolory biały, czarny i szary są we wnętrzach wykorzystywane do tworzenia kanwy dla imponującego obrazu z odważnym kolorem żółtym w roli głównej. W połączeniu z tym kolorem nie chodzi jednak o stworzenie wesołego wystroju wnętrza, ale stylowego wnętrza i nowoczesnego mieszkania.

Nowoczesne mieszkanie z żółtym akcentem

Przedstawione przez nas mieszkanie z żółtymi akcentami to piękna i stylowa, nowoczesna ale i praktyczna przestrzeń mieszkalne. Kolor żółty podkreśla tutaj wyraziste elementy wystroju pomieszczenia, jak szafka w łazience, puf w salonie czy dodatki w białej kuchni. Idealnym tłem dla tych żółtych dodatków stanowią biel ścian i czerń mebli i zabudów.

Oto nasz pomysł na nowoczesne mieszkanie ze słonecznymi dodatkami.

Zdjęcia: Michal Mrowiec Photography

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Cegła, naturalna czy imitacja?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here