4
5
(2)

 

Priorytetem w urządzaniu salonu było powiększenie go optycznie i stworzenie przytulnego, funkcjonalnego wnętrza. Zaaranżowana w nim została przestrzeń jadalniana zlokalizowana w sąsiedztwie kuchni oraz części wypoczynkowej z wygodną kanapą, stolikiem kawowym, i regałem na książki.

Aby uczynić pomieszczenie bardziej przestrzennym, ściany zostały pomalowane na kolor biały, który stał się doskonałym tłem do wyeksponowania kolorów. Dwie ze ścian ozdobione zostały panelami dekoracyjnymi, a niektóre z nich pokryte zostały różnymi kolorami farby. Kolor stał się bohaterem tego wnętrza. Działa optymistyczne, pobudzająco, wprowadza nam główną dekorację i motyw przewodni wnętrza.

Jak nadać charakteru mieszkaniu?

Charakterystyczne kolorowe panele, to nic innego jak fantastyczne kompozycje. Motyw powtarza się na doniczkach, poduszkach, a nawet ciekawych siedziskach-pufach. Pojawia się tu geometryczna gra kolorami, działająca optymistycznie.

Przedpokój z kolei został pomalowany na biało, aby dodać mu trochę światła i rozjaśnić. Ściany ozdobiły oprawione fotografie, a ściana z drzwiami wejściowymi została ozdobiona tapetą z motywem pejzażu leśnego. Wprowadza ona głębię, i optycznie powiększa przestrzeń. Świetnie też nawiązuje do całego roślinnego, zielonego klimatu mieszkania.

Aranżacja tarasu przy mieszkaniu – jak to zrobić?

Na tarasie zostało stworzone dodatkowe pomieszczenie, będące kontynuacją salonu a przede wszystkim ogrodem zimowym w którym będzie można miło spędzić czas. W ogrodzie zimowym poza zestawem mebli ogrodowych znalazły się dekoracje, które nadały pomieszczeniu przytulnego klimatu wnętrza mieszkalnego.

Charakteru dodał kamień umieszczony na jednej ze ścian. Strefa relaksu to kącik w którym zawisł hamak i znalazło się dużo roślin. Niedużym kosztem udało się zaaranżować zupełnie nową przestrzeń, zieloną, ekologiczną, wesołą i pełną relaksu.


Zobacz zdjęcia z metamorfozy:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here