question-mark
4
(1)

Do modnych i uniwersalnych mebli należą meble indyjskie, wykonane z naturalnych surowców i  dobrej jakości w manufakturach z Indii. Takie wysokiej klasy produkty są dostępne w ofercie salonu meblowego Dobre Meble, który posiada swoją stronę dobremeble.net.

Sklep posiada szeroki asortyment mebli w stylu indyjskim, który pozwala na kompleksowe wyposażenie mieszkań i domów. Dzięki dużemu wyborowi stylowych przedmiotów można urządzić swoje cztery ściany w jednym stylu z dbałością o rozmaite szczegóły. W ofercie dostępne są zarówno duże meble, jak np. szafy, łóżka, stoły, krzesła, biurka, komody, jak i dodatki i ozdoby do mebli.

Meble indyjskie – od czego zacząć?

Meble indyjskie charakteryzują się tym, że wykonane są z drewna egzotycznych drzew. Łączą w sobie ponadczasową elegancję, klasyczny styl i orientalne wykończenia. Cechuje je także rustykalna stylistyka, dzięki czemu sprawiają, że wnętrze zyskuje przytulny charakter. Wszystkie te cechy sprawiają, że oferta mebli indyjskich skierowana jest do szerokiego grona odbiorców.

W kategorii mebli indyjskich, dostępnych w sklepie internetowym dobremeble.net, znajduje się kilka kolekcji. Najwięcej modeli jest dostępnych w kolekcji tradycyjnych mebli kolonialnych indyjskich. Są one wykonane zazwyczaj z litego drewna palisandru, akacji indyjskiej lub też litego drewna egzotycznego mango. Cechuje je masywność oraz przeważnie ciemny kolor.

Dodatkowo mogą mieć wyżłobione orientalne wzory. W kolekcji dostępne są takie meble, jak: komody, witryny, ławy, stoły z krzesłami, stoliki, biurka, regały, szafy, szafki nocne i łóżka. Można znaleźć także mniejsze elementy wyposażenia mieszkania, takie jak: gazetniki, wieszaki stojące i ścienne, kufry, lustra i stojaki na CD.

Drugą kolekcją jest kolekcja Melbourne, w której znajdują się meble wykonane z litego dębu chilijskiego. Są to jasne przedmioty w naturalnym kolorze drewna, wykończone woskiem koloru miodowego. W odróżnieniu od tradycyjnych mebli kolonialnych produkty z kolekcji Melbourne charakteryzują się większą prostotą i surowością. Nie posiadają zdobień ani rzeźbionych wzorów. W kolekcji dostępny jest komplet obiadowy, składający się ze stołu i sześciu krzeseł, a także komody, biblioteczka, stolik nocny, szafa, stolik nocny oraz łóżka.

  Sposoby na optyczne powiększenie wnętrza – sprawdź!

Interesującą kolekcją jest kolekcja LOFT, która obejmuje meble wykonane w Indiach z litego drewna mango w połączeniu z metalem i naturalną skórą bawolą lub ekoskórą. Meble te posiadają oryginalne wzory, niespotykane w innych kolekcjach. Były niegdyś kupowane do mieszkań powstałych w budynkach dawnych fabryk.

Dziś cieszą się dużą popularnością także w nowoczesnych mieszkaniach i domach. Cechuje je unikatowość i surowy wygląd. W kolekcji LOFT znaleźć można takie produkty, jak: komody wykonane z litego drewna mango oraz metalu, kufry obite tkaniną, taborety wykonane z metalu i tkaniny lub drewna mango i ekoskóry. Znajdują się tam również nietypowe produkty, jak np. wiaderka z metalu, tkaniny i ekoskóry oraz ramki na zdjęcia wykonane z drewna mango.

Inną kolekcją jest kolekcja Angora, w której znaleźć można proste meble wykonane z palisandru indyjskiego, jak np. komody, półki, regały i stoliki. Ostatnią kolekcją w kategorii mebli indyjskich jest kolekcja Silver, w której znajdują się meble w jasnym kolorze, m.in. witryny, komody i regały z palisandru.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here