bnwglow
5
(1)

Odnalezienie równowagi pomiędzy tak dwubiegunowymi i klasycznymi zarazem kolorami jest bardzo trudne. Wymaga zmysłu i doświadczenia.

Biel i czerń – cały czas super modna!

Połączenie bieli i czerni jest jednym z najtrwalszych trendów w dekoracji wnętrz. Ten ponadczasowy duet kolorów jest bardzo często wykorzystywany przez dekoratorów wnętrz, ze względu na mnogość możliwości aranżacyjnych.

Obie barwy można zastosować w całym wnętrzu, bądź zdecydować się jedynie na czarno – białe akcenty w postaci dodatków: poduszek, obrazów, wazonów, dywanu czy zasłon. Przy aranżacji danego pomieszczenia miej na uwadze znaną nie od dziś zasadę: biały optycznie powiększa, czarny zmniejsza.

Czarno-białe wnętrza wyglądają bardzo efektownie i są szykowne. Ich aranżacja wymaga jednak niezwykłej dyscypliny, bo każdy źle dobrany detal może zaburzyć styl czarno-białego wnętrza- i to zapamiętajmy! Urządzając czarno-białe wnętrza, powinniśmy być konsekwentni.

Taka aranżacja wnętrza wymaga bowiem dyscypliny w kolorze i dodatkach. Bardzo łatwo możemy zaburzyć aranżację czarno-białego wnętrza, stosując w nim zbyt dużo kolorów dodatkowych. Dlatego jeśli decydujemy się na jakiś dodatkowy kolor, ograniczmy się do jednego. Zbyt wiele pobocznych kolorów zburzy nam naszą stylistykę wprowadzając chaos.

strandmon_fotel_Ikea_899zl

Drzwi Astro W9S, Pol-skone, ok. 1000 zł/szt.

Podobają Ci się te drzwi? W Twoim budżecie nie ma na nie miejsca?
Spokojnie, na szczęście jest Vivus.pl!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Nowoczesne białe wnętrza z odrobiną koloru

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here