5D3_8594_1
5
(2)

anotherdesigngraf

Grafiki AnOther DESIGN utrzymane w klasycznej biało czarnej stylistyce (jedynie Moskwa jest czerwona) są idealnym uzupełnieniem zarówno klasycznych jak i designerskich wnętrz. Mapa miasta z podziałem na dzielnice oraz informacjami na temat daty powstania, powierzchni i liczby ludności w wymiarach 700x1000mm w czarnej aluminiowej ramie za szybą lub plexi. Grafika jest dziełem powielanym w limitowanych edycjach i tym samym jej ceny nie są wygórowane.

Jednak niska cena nie oznacza niskiej wartości artystycznej. Grafika to szlachetna technika znana od stuleci – niezwykle pracochłonna, wymagająca od artysty nie tylko talentu, ale ogromnej biegłości warsztatowej i cierpliwości.

Grafiki zwykle nie mają dużych formatów, więc można zawiesić na ścianie kilka prac obok siebie, tworząc w ten sposób własną kompozycję i zalążek prywatnej kolekcji. Wspólnym mianownikiem takiego zestawu, poza techniką, może być autor, temat lub oprawa. Powieszenie na ścianie kilku miast świata to świetna propozycja dla globtroterów, ale tych kochających szum miasta.

Architekt: Przemysław Lisiecki & Maciej Bogaczewicz

FOT Weronika Trojanowska dla CDN STUDIO/Dekoratornia

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Łazienka w stylu loftowym. Urządzamy nowoczesne wnętrze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here