Obrotnica Engcon
5
(3)

Tiltrotator Engcon

Tiltrotator ma za zadanie wpływać na wydajność pracy i znalezienie całkiem nowych możliwości biznesowych. Okazuje się, że głowice wychylno-obrotowe i osprzęt od cenionego producenta sprawiają, że kopanie przebiegnie sprawnie i dokładnie. System Engcon i specjalistyczne złącza pozwalają zmieniać zadania i zwiększyć stopień wykorzystania oraz rentowność koparko ładowarki i koparki. Produkty tego typu są do siebie idealnie dopasowane i z powodzeniem zmienią naszą koparkę na urządzenie wielofunkcyjne do wielu zadań specjalnych. 

System automatycznych złączy osprzętu

Na uznanie zasługuje ogromne udogodnienie, jakie wiąże się z wprowadzeniem systemu automatycznych złączy osprzętu EC-Oil, jako rozwiązanie standardowe. Dzięki temu operator zapomni o ciągłym wychodzeniu z kabiny i trudzeniu się przy podłączania plączących się złączy oraz przewodów. To z kolei sprawia, ze klienci otrzymają (bez dodatkowej opłaty) system automatycznego podłączania przewodów układu:

  • elektrycznego,
  • olejowego,
  • centralnego smarowania. 

Nowoczesne technologie

Tiltrotator bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach, jakie są dostosowane po potrzeb odbiorcy. Dźwignię sterowniczą można zamówić od razu lub dodać ją później, co zależy od potrzeb użytkownika. Jeśli chodzi o układ sterowania, w tym wypadku mamy do czynienia z prostotą obsługi. Nie należy pomijać głowic wychylno-obrotowych Engcon (zob. https://www.interhandler.pl/budownictwo/produkty/osprzety/tiltrotator-engcon/), jakie bazują na solidnym wykonaniu i wysokim standardzie. Klient zyskuje możliwość wyboru takich akcesoriów, jakie dadzą mu komfort. Są one zamocowane w fabryce lub dodane później. W sytuacji, gdy dobierzemy późniejszy montaż, całość przebiegnie łatwo, gdyż osprzęt wystarczy podłączyć.

Engcon to nowoczesny system, jaki ma za zadanie zwiększyć wydajność i precyzję kopania. Obrotnice działają bez zarzutu przez długi czas, a operator nie musi martwić się przewodami i złączami, które zakłócają pracę na budowie. Tiltrotator składa się z głowic wychylno-obrotowych i osprzętu, jaki zapewnia renomowany producent. Podczas zakupu takiego sprzętu trzeba pamiętać o zachowaniu najlepszej jakości i wydajnej pracy. Od tej pory wykonywania zadań przebiegnie szybciej, a my zachowamy precyzję podczas pracy na koparce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here