p1624
0
()

 

CE 40 sprawdza się zarówno w przypadku płytek mało-, jak i wielkoformatowych. Można nią wykonywać spoiny do szerokości 8 mm

Wiele pomieszczeń w domu wykańcza się płytkami ceramicznymi, terakotą, gresem czy płytkami kamiennymi. Inwestor poświęca sporo czasu i pieniędzy na wybór okładzin. Tym bardziej nie można zapomnieć o wyborze odpowiedniej fugi, bo to ona będzie miała decydujący wpływ na efekt oraz trwałość okładziny. W tej roli doskonale sprawdzi się Ceresit CE 40 – fuga, która łączy w sobie wiele zalet i, co ważne, nadaje się do spoinowania wszystkich rodzajów płytek. Przygotowana masa jest jednorodna i gładka, dzięki czemu rozprowadza się bardzo łatwo i dokładnie wypełnia szczeliny. Dodatkowo posiada optymalny czas schnięcia, dzięki czemu nie musisz się spieszyć z jej przemywaniem.

Fuga Ceresit CE 40 jest odporna na powstawanie przebarwień oraz wykwitów. Wiadomo, że ta właściwość jest bardzo ważna, tym bardziej, że płytki kładzie się zwykle w miejscach o podwyższonej wilgotności. A przecież jest to najlepsze środowisko do powstawania niechcianych wykwitów. Jedną z najważniejszych zalet fugi CE 40 jest odporność na wnikanie wody. Przedostawanie się wilgoci pod płytkę osłabia jej wiązanie z podłożem. Jednak CE 40 jest spoiną hydrofobizowaną.

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Inteligentny dom: jak mieć wszystko pod kontrolą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here