Nowoczesne lampki nocne do sypialni - zobacz jak dopasowac lampę do stylu wnętrza.
5
(3)

Lampki nocne mogą tworzyć fantastyczny wystrój w sypialni. Niestety niezbyt wiele uwagi poświęca się dziś wyborowi odpowiedniego oświetlenia do  domu czy mieszkania. Nasi projektanci uważają jednak, że warto dokładnie zastanowić się nad wyborem odpowiedniego światła.

Wybór trzeba uzależnić od rodzaju pomieszczenia i tego, ile światła będziemy potrzebować oraz od charakteru wnętrza. Jak dobrać odpowiednie światło do sypialni? Jakie lampki nocne kupić i gdzie?

Lampki nocne do sypialni – jakie wybrać?

Lampki nocne powinny być w sypialni jedynie oświetleniem pomocniczym. Mimo iż jest to pokój służący do wypoczynku należy dobrze go doświetlić. Dlatego podstawą powinno być w tym wnętrzu główna, wisząca lampa. Pozostałe oświetlenie do sypialni ma być jedynie uzupełnieniem całości.

Lampki nocne, jak i pozostałe oświetlenie, powinno być oczywiście dopasowane stylem do charakteru wnętrza.

W przypadku sypialni glamour można pomyśleć o czarnych lampkach na wysoki połysk lub takich, które zdobione są kryształkami. W sypialni romantycznej sprawdzą się bardziej klasyczne rozwiązania jak, np. lampka z białym, tekturowym ornamentem. We wnętrzach nowoczesnych można pokusić się o odrobinę szaleństwa i wybór oświetlenia bardziej designerskiego.

Oto nasze pomysły na doświetlenie sypialni:

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Nowoczesne lampy Spotline FENDA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here