0
()

Płytki Cerrad – wzornictwo inspirowane drewnem

Cerrad ma jedną z najbogatszych na rynku ofert płytek inspirowanych drewnem. Są to płytki Cerrad dostępne w ponad 70 kolekcjach, które różnią się między sobą teksturą oraz kolorem. Ich wygląd jest niezwykle autentyczny. Płytki posiadają żłobienia słoi. Dostępne są w różnych formatach, również w takich, które sprawiają, że po ułożeniu wyglądają jak podłoga z drewna lub z wysokiej jakości paneli podłogowych. Co najważniejsze można je układać również na ścianie, uzyskujemy w ten sposób efekt paneli drewnianych lub boazerii.

Płytki Cerrad inspirowane drewnem można układać także na zewnątrz. Są odporne na mróz oraz mają wysoką klasę ścieralności. Dzięki temu możemy cieszyć się efektem drewnianych podłóg czy ścian, bez konieczności ich konserwacji, jak bywa z prawdziwym drewnem. Podobnie jest w przypadku łazienki i kuchni, gdzie drewniane podłogi nie są praktyczne. Jeśli podoba nam się taki styl, to płytki Cerrad o drewnianym wzornictwie doskonale się nadają do tego typu pomieszczeń.

Bogaty wybór pozwoli nam znaleźć taki ceramiczny odpowiednik drewna, który będzie idealnie pasowała do naszej wizji. Do najciekawszych kolekcji inspirowanych drewnem, należą między innymi:

  • Mattina Bianco

  • Fuerta Marrone

  • Setim Mist

  • Laroya Brown

  • Mattina Sabbia

  • Setim Nagut

Oprócz płytek dostępne są także stopnice Cerrad, które pozwalają na łatwe i wygodne wyłożenie płytkami schodów – zarówno tych wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Motyw kamienia naturalnego w kolekcjach Cerrad

Kolejną inspiracją, która posłużyła marce do stworzenia wysokiej klasy produktów, jest kamień naturalny. W tym przypadku możemy liczyć na płytki Cerrad wzorowane na szlachetnym marmurze, dostępnym w odcieniach bieli i szarości, a także bieli, szarości i złota (Calacatta White i Calacatta Gold) oraz czerni, szarości i złota (Marquina Gold).

  Kamień na ścianie.

Oprócz tego mamy do wyboru szereg kolekcji inspirowanych gładkim kamieniem (np. Tacoma Grey, Tacoma Sand), a także płytki ścienne strukturalne (np. Canella Steel, Canella Diuna, Aragon Sand, Aragon Marengo), które umożliwiają wykończenie ścian wewnętrznych i zewnętrznych elewacji.

Cerrad – cegła i beton

Kolejną ciekawą ofertą są płytki Cerrad inspirowane surowością betonu (np. Softcemente White, Apenino Antracyt, Batista Desert) oraz rustykalnym pięknem cegieł (np. Loft Brick Masala, Piatto Red, Foggia Gris, Retro Brick Chilli). Producent oferuje w tym zakresie kilkadziesiąt ciekawych kolekcji, w których znajdziemy płytki o różnej kolorystyce i formatach. W przypadku płytek wzorowanych na betonie dostępne są także duże formaty – 162 x 324 cm (kolekcja Concerte Graphite). Co pozwala nam stworzyć nowoczesne wnętrze o niezwykle oryginalnym designie.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here