fot-eurofirany-2

fot-eurofirany-2

Pierwsza zapowiedź Świąt

Stroik na stole, ozdobny łańcuch zawieszony w oknie czy figurka anioła przy łóżku – drobne akcenty w naszym domu mogą sprawić, że za każdym razem, gdy na nie spojrzymy, uśmiechniemy się na myśl o nadchodzących Świętach. Dekorowanie wnętrz rozpocznijmy, np. od ułożenia na stole stroika z lampkami, na komodzie ustawmy figurki aniołów, a na kanapie poduszki przystrojone poszewkami ze świątecznym motywem. Gdzieniegdzie możemy zawiesić suszone gałązki lub gwiazdki.

Okna na Święta

W czasie przygotowań do Bożego Narodzenia warto pamiętać także o wystroju okien – doborze odpowiednich zasłon, firan i dodatków. Ciekawą ozdobą mogą być dekoracyjne akcenty przyczepione do tkanin lub łańcuch. Na parapecie możemy postawić lampion lub wazon z gałązkami, na których zawiesimy, np. suszone owoce i małe bombki. Planując ozdoby okienne, możemy także skorzystać z pomocy stylisty Eurofiran, który dokona odpowiednich pomiarów w domu, doradzi wybór tkanin, a następnie pomoże zawiesić wszystkie dekoracje.

Choinka jak ze snu

Kulminacyjnym punktem świątecznych dekoracji jest zawsze choinka. Planując wystrój drzewka, warto zdecydować się na określoną stylistykę. W propozycjach marki Eurofirany znajdziemy bombki w klasycznym, nowoczesnym lub romantycznym stylu. Oprócz tradycyjnych zawieszek, jest także wiele oryginalnych ozdób, np. kwiaty, anioły, a nawet papugi, wiewiórki czy sowy. W kolekcji znalazły się także tekstylia i dekoracje okienne. Styliści marki proponują również wiele gotowych pomysłów na świąteczne aranżacje wnętrz. Po więcej inspiracji warto wybrać się do salonów Eurofirany lub odwiedzić stronę www.eurofirany.com.pl.

Kliknij w gwiazdkę i zostaw ocenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here