zarowki-led-e14
0
()

zarowki-led-e14

Pracownicy sklepu zawsze chętnie służą pomocą, doradzając nie tylko w wyborze konkretnych produktów, ale także w zaplanowaniu przebiegu instalacji oświetleniowej oraz doborze optymalnych rozwiązań technicznych. Miła obsługa, doskonałe wsparcie techniczne i zakupowe to tylko niektóre z elementów, które przemawiają za wyborem właśnie tego sklepu internetowego z oświetleniem LED.

Metamorfoza designu ELED.pl

Ostatnimi czasy sklep internetowy ELED.pl przeszedł istotną metamorfozę. Zmianie uległa szata graficzna serwisu, która dostosowana została do aktualnych trendów w zakresie projektowania witryn internetowych oraz aplikacji webowych. Choć właściciele sklepu pozostali przy dotychczasowej identyfikacji wizualnej, nie rezygnując z dotychczasowego logotypu, wprowadzone w wyglądzie strony zmiany uznać należy za istotne oraz wpływające na dużo pozytywniejszy odbiór serwisu. Nowa szata graficzna jest wyjątkowo czytelna oraz przyjazna dla każdego użytkownika serwisu. W ergonomiczny sposób ujęto na stronie wszystkie potrzebne elementy, dzięki czemu przeglądając ją z łatwością znajdziemy interesujące nas produkty oraz uzyskamy pełną informację na wybrany przez nas temat. Nawiązujące do środowiska i natury kolory zieleni i bieli doskonale oddają jedną z podstawowych zalet technologii led – dbałość o zachowanie warunków życia na Ziemi. Na szczególną uwagę zasługuje rozmieszczenie poszczególnych elementów serwisu – ułatwia ono szybką nawigację po sklepie oraz pozwala z łatwością dotrzeć do wszystkich niezbędnych informacji nawet tym osobom, które nie są biegłe w posługiwaniu się komputerami i Internetem.

Oferta sklepu nieustannie rośnie

Sklep ELED.pl oferuje szeroką gamę produktów z zakresu branży oświetleniowej, koncentrując się przede wszystkich na tych z nich, które dedykowane są w instalacjach wykorzystujących technologie ledowe. W poszczególnych kategoriach znaleźć można żarówki ledowe, taśmy ledowe, zasilacze led, sterowniki i ściemniacze, oprawy oświetleniowe, a także różnego rodzaju inne sprzęty i akcesoria, które mogą okazać się niezbędne przy wykonywaniu instalacji oświetleniowych. Bogata oferta pozwala dobrać odpowiednie produkty do zamierzonych celów oraz uzyskać zadowalający efekt przy niewielkim nakładzie środków finansowych. Sklep internetowy skupia się na obsłudze klientów indywidualnych, nie rezygnując jednak z przygotowania oferty dla klientów biznesowych oraz nawiązywania z nimi stałych stosunków handlowych. Dzięki temu jest on w stanie sprostać wymaganiom praktycznie każdego rodzaju podmiotów, obsługując także jednostki samorządu terytorialnego oraz podmioty publiczne, zamawiające osprzęt oświetleniowy na potrzeby realizacji zadań publicznych i samorządowych.

  Potęga koloru w wielu dziedzinach życia.

Zobacz ELED.pl – oświetlenie LED na miarę Twoich potrzeb

eled-logotyp

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here