Marzy ci się toaletka w sypialni? Zobacz, jak urządzić to wnętrze.
0
()

Kobieca toaletka w sypialni to już dziś niemal standardowe wyposażenie tego pomieszczenia. Kiedyś kojarzone, przeznaczone i użytkowane były jedynie przez aktorki i celebrytki dziś nabierają nowego, zupełnie innego charakteru. Pozwalają każdej kobiecie na wyciszenie się i spędzenie odrobiny czasu na dbaniu o własne potrzeby. Jak zaaranżować pomieszczenie z toaletką w roli głównej? Oto nasze pomysły na ten mebel.

Toaletka – kącik dla pań w sypialni

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety powinni mieć swój azyl w każdym domu czy mieszkaniu. Dla panów może to być garaż, pokój gier lub inne miejsce. Kobiety dobrze czują się w swoje prywatnej garderobie i… niewielkiej charakteryzatorni. W każdej, nawet najmniejszej sypialni znajdzie się miejsce na niewielką toaletką. Niekoniecznie musi nią być specjalnie zaprojektowany mebel, którego korzenie sięgają aż XVIII wieku. Zamiast tego można się zastanowić nad powieszeniem zwykłej półki, na której ustawimy lustro, pudełko z biżuterią i kosmetyki. Może to być również inny mebel który odpowiednio zaaranżowany i wkomponowany w styl pomieszczenia idealnie sprawdzi się w roli toaletki. Przemalowane stare biurko czy staroświecki sekretarzyk to tylko dwa ciekawe sposoby na zaaranżowanie kobiecej toaletki. Lustro może zaś z powodzeniem stanąć na biurku, lub zawisnąć na ścianie.
Przy aranżowaniu sypialni z toaletką warto także pamiętać o dwóch rzeczach. Pierwsza z nich dotyczy odpowiedniego oświetlenia. Najlepiej, jeżeli ten sypialniany mebel ustawilibyśmy koło okna. Odpowiednie warunki umożliwią wykonanie starannego makijażu. Jeżeli jednak takie ustawienie toaletki nie będzie możliwe, należy posiłkować się światłem sztucznym. Oświetlenie w sypialni powinno być mocne i jak najbardziej zbliżone do światła dziennego. Tylko wtedy toaletka spełni swoje zadanie. Druga rzecz to oczywiście odpowiednie wkomponowanie tego mebla w wystrój sypialni, co nie będzie trudnym zadaniem, gdy mebel en idealnie sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, glamour jak i retro.

  Materace w Grudziądzu - jaki model dla siebie wybrać, aby czuć się wypoczętym?

Szukasz inspiracji na zaaranżowanie toaletki w sypialni? Oto nasze pomysły.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here