Nowoczesna, minimalistyczna kuchnia w drewnie. Zobacz, jak ją urządzić!

Surowość, oszczędność, klarowność, nietypowe materiały, konsekwencję przejawiającą się w kształtach, kolorach i formach – taka jest właśnie nowoczesna aranżacja kuchni.

Minimalistyczna kuchnia

Gdy nie lubimy nadmiaru, przesadnych dekoracji, natłoku mebli i wielu według nas niepotrzebnych rzeczy, kuchnia urządzona w stylu minimalistycznym będzie w sam raz dla nas. Jest ona tak urządzona, że zarówno wyposażenie, jak i akcesoria są idealnie dobrane. Zapewniają nam komfort i funkcjonalność użytkowania.
Dominującą zasadą przy aranżacji kuchni minimalistycznej jest to, że żaden jej element składowy nie wyróżnia się. Zazwyczaj taka kuchnia jest przestrzenna i harmonijna. A to dzięki temu, że nie ma w niej niepotrzebnych rzeczy, które zabierałyby miejsce. Dominują kolory typu biel, szarość, czerń. Kuchnia minimalistyczna wyposażona jest zazwyczaj w urządzenia, które spełniają wiele funkcji naraz oraz wygodny układ szafek. Jest prosto i estetycznie.

Mała kuchnia w drewnie

Jeżeli chcemy uzyskać efekt nowoczesnej, minimalistycznej małej kuchni, ale nie lubimy surowych klimatów, powinniśmy się zdecydować na drewno. Ten materiał wykończeniowy, czy to w postaci frontów szafek, blatu, czy podłogi doskonale ociepli wnętrze. Drewno jedynie dodaje uroku wnętrzom i podkreśla ich nowoczesny charakter.

Zobacz nasze inne pomysły na małą kuchnię:

Odcinek 407:

Architekt : Przemysław Lisiecki

Odcinek: 403

Projektant: Ula Kołodziejek – Herman

Odcinek : 405  – mały aneks kuchenny w biurze Dekoratorni

Architekt: Przemysław Lisiecki

Odcinek 371

Architekt: Maciej Bogaczewicz:

Więcej aranżacji na : Aranżacje Dekoratorni

Minimalistyczna mała kuchnia w drewnie
5 (100%) 1 ocen

1 KOMENTARZ

  1. Szalenie podoba mi się minimalizm. Po latach kuchni w stylu rustykalnym wreszcie mamy czysto, przejrzyście i minimalnie. Uwielbiam ascetyczne mieszkania, biura, sklepy. Dobrze się w nich czuję i mam wrażenie, że taka nieprzesycona przestrzeń korzystnie wpływa na mój organizm. Po całym dniu bombardowania przez dźwięki, kolory, obrazy i natłok informacji marzę by usiąść na kanapie i odpocząć w neutralnym wnętrzu. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że minimalizm wkroczył także do świata sprzętu AGD. Proste piekarniki i płyty indukcyjne, szklane, zachwycająco proste w formie tostery, nieprzesadzone okapy i nieprzytłaczające dodatki sprawiają, że śmieje się całą sobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here