Płyty indukcyjne
Modern kitchen appliance. Woman hand turn on induction stove to cook. Finger touching sensor button on induction or electrical hob
0
()

Płyta indukcyjna jest obecnie jednym z podstawowych urządzeń, z którymi masz do czynienia we współczesnej kuchni. Użytkowanie płyty ma wiele zalet, a jedną z nich jest estetyka. Wybór płyty indukcyjnej nie jest prostym zadaniem. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo modeli, które produkowane są przez wielu różnych światowych producentów. Jaką płytę indukcyjną najlepiej wybrać?

3. Płyta indukcyjna GORENJE IT645BCSC

Płyta indukcyjna Gorenje IT645BCSC to urządzenie posiadające tryb PowerBoost, które zwiększa moc ogrzewania z możliwością personalizacji ustawień. Ogromnym plusem tego sprzętu są dwie pionowe strefy gotowania, które możesz połączyć w jedną, tworząc przy tym jedną dużą powierzchnię do przygotowania posiłków. Umożliwia to grillowanie jedzenia na patelniach lub w większych garnkach oraz równomierne ich ugotowanie. Dodatkowo niektóre ustawienia płyty indukcyjnej Gorenje IT645BCSC możesz ustawić zgodnie ze swoimi upodobaniami.

Możesz także wyzerować poziom głośności i długość dźwięku, dzięki czemu możesz zdecydować czy dźwięk ma być głośny i wyraźny czy cichy i spokojny. Model Gorenje IT645BCSC również automatycznie wykryje pozycję garnka lub patelni po włączeniu, uruchamiając wyłącznie pojedynczą lub podłączoną strefę gotowania, w zależności od wielkości naczynia. Następuje to do 10 sekund po włączeniu płyty lub w innym dowolnym momencie po ręcznym ustawieniu tej funkcji.

2. Płyta indukcyjna ELECTROLUX EIV64440BS SLIM-FIT

ELECTROLUX EIV64440BS SLIM-FIT to płyta indukcyjna szara o nowoczesnym designie. Dzięki niej przyspieszysz gotowanie z funkcją Booster, która znacząco zwiększa moc grzania wtedy, gdy tego potrzebujesz. Co więcej, dzięki funkcji Stop&Go możesz wstrzymać proces gotowania, a później możesz wznowić go z identycznymi ustawieniami. Montaż płyty jest praktycznie bezproblemowy.

  Designerskie stołki barowe do wyspy kuchennej

Zamontujesz ją szybko, nawet na cienkim kuchennym blacie o grubości 12 mm. Panel płyty indukcyjnej ELECTROLUX EIV64440BS SLIM-FIT umożliwia szybki dostęp do sterujących elementów. Umiejscowienie tego panelu jest  równie ważne, jak jego bezproblemowa obsługa. Panel sterowania płyty indukcyjnej ELECTROLUX EIV64440BS SLIM-FIT zaprojektowano w taki sposób, by maksymalnie ułatwić dostęp do naczyń oraz do funkcji sterowania sprzętem.

1. Płyta indukcyjna TEKA IT 6450 iKnob

Płyta indukcyjna TEKA IT 6450 iKnob umożliwi Ci redukcję zużycia energii elektrycznej. Dzięki niej możesz dokładniej kontrolować temperaturę, co znacznie przekłada się na czas potrzebny do ugotowania potrawy. Ten model płyty indukcyjnej TEKA jest połączeniem maksymalnej funkcjonalności i ergonomii. Płyta została wykonana z czarnego, ceramicznego szkła, które zostało wykończone ramką metalową „slim”. TEKA IT 6450 iKnob posiada również indywidualne sensorowe sterowanie iKnob i cztery pola mocy. Dwa z nich mają moc 1.400/1.800W, dwa kolejne 1.850/2.500W oraz jedno pole ma moc 2.300/3.200W. Płyta indukcyjna o wymiarach 60,5 x 51,5 cm może być w prosty sposób zintegrowana z kuchennym blatem. Płyta indukcyjna TEKA IT 6450 iKnob została wyposażona w system rozpoznawania garnków, który dobiera moc grzania do kształtu i wielkości naczynia, co znacząco zwiększa oszczędność prądu.  Funkcja Power Plus dodatkowo umożliwia podgrzewanie potraw w krótkim czasie zwiększając moc pola P o nawet 60%.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here