Dodatki w kolorze to doskonały sposób na zieleń we wnętrzu. Zajrzyj do galerii.
3
(2)

Zieleń jako kolor uspokaja, sprawia, że czujemy się dobrze w jej obecności. Dlatego też doskonale wygląda we wnętrzach. Salon z jadalnią urządziliśmy w odcieniach zieleni i połączyliśmy go z klasyczną bielą. Zobacz, jaki efekt udało nam się uzyskać

Spis treści artykułu:

Zieleń jako kolor w salonie

Ściany białe, nie wszystkie, jedna została pomalowana na kolor głębokiej, butelkowej zieleni. Nie przytłacza, bo wybrano ja na ścianę z oknem, przy taki dużym dostępie światła sprawdza się genialnie. Zielone zasłony, wpadające w odcień złota podkreślają jej mocny walor. Zielony powtarza się również na poduszkach rozrzuconych na białej, miękkiej kanapie. Dywan też jest zielony, jak świeża murawa. Stolik kawowy, prawie niewidoczny z akrylowego szkła. Jego lekkość podkreśli czarny, mocno lśniący stolik pod telewizor.

Kącik jadalniany z nowoczesnym akcentem

Część jadalną tworzy nowoczesny, prosty stalowy stół i kontrastujące z nim repliki francuskich krzeseł w stylu Ludwika XVI. Synonim wygody i luksusu w białych obiciach. Biel z zielenią znajdują miejsce dla czarnych akcentów. Obok czarnego stolika, czarnych poduszek, czarne są również lampy. Dzięki temu wnętrze staje się bardziej „charakterne”.Inne zielenie:


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 3 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Aranżacja małego salonu w bloku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here