Zobacz, jak wygląda domowy gabinet w stylu loftowym.
5
(1)

Aranżując biuro w domu zastosujmy kolory, które pomogą nam w koncentracji i wybierzmy proste, funkcjonalne meble, które w niebanalny sposób „ubiorą” wnętrze. Oto nasz pomysł na domowy gabinet w surowym, loftowym stylu.

Loftowy gabinet w domu

Oszczędny wystrój bez dekoracyjnych drobiazgów, niewielka liczba mebli rekompensują designerskie formy, które są główną ozdobą gabinetu.

Minimalistyczne, czarne biurko, biały nieco futurystyczny fotel na metalowej nodze, prosta biurowa lampka, srebrny wiatrak stylizowany na fabryczny i mamy kącik do pracy godny amerykańskiej awangardy. Białe ściany przełamane mocnym akcentem w postaci pomarańczowego pasa na jednej z nich to tło dal czarno-białych zdjęć.

Stonowane meble i kolory w domowym gabinecie

Szara sofa i szaro żółty fotel wprowadzają ciepło i nutkę przytulności. Duża, czarna przemysłowa lampa wpisuje się w charakter wnętrza. Komponują się z nią czarne rolety.

Aranżacja ta daje poczucie wolności dzięki uniknięciu przesady. Chłód technicznych materiałów ociepla głęboka żółć. Surowa prostota, ale kreatywna i odważna.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Biblioteczka w salonie. Nasz prawdziwy księgozbiór

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here