Jak wygrać z pluskwami?
4.2
(5)

Jak uporać się z pluskwami? 

Pluskwy mają zaledwie 4 mm długości, przez co nie jest łatwo je dostrzec. Tym bardziej że żerują nocy, a ich ugryzienia nie są wyczuwalne ze względu na wstrzykiwanie przez nie substancji znieczulającej skórę. Te małe insekty są w stanie przenieść najróżniejsze bakterie, w tym gronkowca złocistego. Nie trzeba chyba nikomu mówić, jak bardzo jest on niebezpieczny dla zdrowia i nawet życia. Najważniejsze jest zlokalizowanie miejsca występowania pluskiew, a tych niestety nie brakuje. Tym bardziej że insekty te bardzo szybko się przemieszczają, co jeszcze bardziej utrudnia zadanie.

Najwięcej spotkać można ich tam, gdzie się śpi. Z domowych sposobów polecić można wypranie pościeli w wysokiej temperaturze, dokładne oczyszczenie materaca, sięgnięcie po środki owadobójcze, obleczenie materaca specjalnym pokrowcem antybakteryjnym, wyczyszczenie łóżka i pozostałych mebli w pomieszczeniu. Jeśli chodzi o pranie rzeczy, to najlepiej jest postawić na to chemiczne. Samo odkurzenie materaca odkurzaczem to za mało, powinien być też wyczyszczony na morko. Godne polecenia są urządzenia, dzięki którym możliwe jest wysterylizowanie rzeczy promieniowaniem UV. 

Insekty nie dają Ci spokoju? Z pomocą przychodzi zwalczanie pluskwy Warszawa

Nie ma co się oszukiwać, wytępienie pluskiew nie jest łatwym zadaniem. Jeśli chcemy się ich całkowicie pozbyć i w końcu odetchnąć, to najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy dezynfekcyjnej. Domowe sposoby zwykle okazują się być zawodne i nawet po krótkim okresie względnego spokoju atakują ponownie.

Na terenie Warszawy działa firma Stander, która świadczy kompleksowe usługi zwalczania pluskiew bez względu na skalę problemu. Wykwalifikowane i doświadczone osoby są w stanie pozbyć się sprawnie każdego okazu i odpowiednio zabezpieczyć pomieszczenia, aby insekty już do niego nie powróciły. Klienci mogą liczyć na sprawną realizację usługi, profesjonalną pomoc i atrakcyjny cennik. Stosowane są wyłącznie sprawdzone, bezpieczne i skuteczne środki, co przekłada się na wysoką skuteczność.

  Jak czyścić pralkę?

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.2 / 5. Ilość ocen: 5

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here