Zobacz, gdzie kupić samoczyszczącą toaletę do łazienki.
5
(1)

Wyobraź sobie, że czyścisz ręce wyłącznie papierem lub wilgotnymi chusteczkami, lub zastępujesz kąpiel pod prysznicem oczyszczaniem na sucho. Z całą pewnością są to sposoby jakimi przeciętny Europejczyk posługiwałby się wyłącznie podczas podróży przez pustynię. Codzienny prysznic to przecież pewny punkt w programie naszego dnia.
Staje się także coraz bardziej naturalnym, że mycie ciepłym strumieniem wody po każdym skorzystaniu z toalety daje poczucie czystości i świeżości. Toalety myjące stają się nowym standardem, a model „Geberit AquaClean Sela”, który już od 1 kwietnia będzie także dostępny w wersji stojącej – doje możliwość jeszcze prostszego umycia się po skorzystaniu z toalety.

Idealnie dopasowany do każdej łazienki

Ceramika do łazienki Geberit AquaClean Sela to idealne rozwiązanie zapewniające odświeżające uczucie osobistej czystości i higieny i może być zamontowane w toaletach mających spełnić nawet najbardziej skomplikowane wymagania. Wszystkie podłączenia wodne i elektryczne są zintegrowane z miską ceramiczną, a co za tym idzie elegancko ukryte. Wszystkie kable i rury są zupełnie niewidoczne. Jako uzupełnienie asortymentu od kwietnia 2014 roku pojawi się w ofercie stojąca wersja AquaClean Seli, o równie zachwycającym kształcie, tak aby każdy klient firmy Geberit był pewny, że odnajdzie dla siebie idealne rozwiązanie.Uniwersalna instalacja

Geberit AquaClean Sela w wersji stojącej jest doskonale dopasowana do Modułu Sanitarnego Geberit Monolith. Może być podłączona do odpływu w ścianie lub do odpływu w podłodze. Nowe kolano S-band z możliwością regulacji długości umożliwia podłączenie toalety myjącej poprzez moduł Monolith do odpływu w podłodze oddalonej od ściany o 85-250 mm. S-band jest niezwykle prosty w instalacji i częściowo zintegrowany z miską ceramiczną, dlatego użycie go nie powoduje konieczności podniesienia całej podłogi w łazience.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.geberit-aquaclean.pl

  Umywalki do łazienki – na co zwracać uwagę przy wyborze?

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here