Znasz już samoczyszcącą się toaletę? Jeżeli nie to koniecznie musisz poznać.
5
(2)

To co wyróżnia tę toaletę to sposób, w jaki łączy ona w sobie elegancki design z wyglądem zupełnie normalnej toalety oraz odświeżającą funkcją mycia ciepłym strumieniem wody.

Wzornictwo, dzięki któremu toaleta myjąca Geberit AquaClean Sela zdobyła kilka prestiżowych nagród jest dziełem znanego projektanta i designera Matteo Thuna z Mediolanu. „Moim celem było takie zaprojektowanie nowej toalety myjącej, aby pasowała do każdego stylu łazienki w sposób możliwie naturalny”, mówi projektant.

Wyrafinowana technologia

Wzornictwo ceramiki łazienkowej Geberit AquaClean Sela może wydawać się proste i konwencjonalne, ale wyrafinowana technologia ukryta jest pod pokrywą miski toaletowej. Przyjazny użytkownikowi panel sterujący umieszczony jest w bocznej części deski i widoczny tylko wtedy, kiedy pokrywa jest otwarta. Intuicyjny pilot nie mógłby być prostszy w obsłudze, a jego wygląd bardziej przypomina elegancki gadget niż pilot do toalety myjącej.

Delikatny strumień wody jest wymieszany z pęcherzykami powietrza, dzięki czemu myje dokładnie nie zużywając dużej ilości wody. Deska i pokrywa są wykonane z Duroplastu i zamontowane na mechanizmie powolnego opadania deski oraz hamowania przy otwieraniu, dzięki czemu nawet raptowne otwarcie nie spowoduje uderzenia pokrywy w okładzinę ściany lub szkło Monolitha. Pokrywa i deska mogą być łatwo zdjęte w celu łatwego wyczyszczenia wszystkich niewidocznych powierzchni.

Także dla środowiska naturalnego

Nowa toaleta myjąca myje delikatnym strumieniem wody o temperaturze ciała bardzo efektywnie. Nie jest to zwykłe mycie, które zapewnia przyjemne samopoczucie, ale także minimalizuje zużycie energii.

Przy ustawieniu najsilniejszego strumienia zużycie wody w czasie jednego cyklu mycia to jedynie 0,5 l wody (20 sekund). Ponadto tak jak inne toalety myjące Geberit, AquaClean Sela spełnia wszystkie standardy Eco, zużywając minimalną ilość energii elektrycznej w trybie czuwania.

  Jak zabudować wannę w łazience?

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here