5
(3)

Koncepcja nowego produktu powstała w wyniku stałej, aktywnej obserwacji potrzeb użytkowników łazienek. Wśród nich powtarza się problem, jakim jest brzydki zapach w łazience, na który skarży się wielu klientów.

Dzieje się tak bez względu na to, czy jest mała łazienka , czy duża. Problem nie jest nowy, ale dotychczas stosowane rozwiązania nie są wystarczająco skuteczne. Standardowe wyciągi zanieczyszczonego powietrza są umieszczane bezpośrednio za kratką kanału wentylacyjnego, dlatego nieprzyjemne zapachy mogą rozprzestrzeniać się w pomieszczeniu, a ich usunięcie trwa dość długo.

Zwalcz brzydki zapach w łazience za pomocą Geberit Duofresh

Idealnym rozwiązaniem jest nowy zestaw Duofresh od Geberit, lidera innowacyjności w produktach ceramiki sanitarnej i armatury łazienkowej. System ten zapewnia utrzymanie świeżego zapachu przez cały czas przebywania w toalecie. Sekret leży w ukrytym za ścianą urządzeniu pochłaniającym zapachy. Włącznik na przycisku uruchamia system, który dzięki filtrowi węglowemu oczyszcza zanieczyszczone powietrze i bezwonne wdmuchuje z powrotem do łazienki. To rozwiązanie nie maskuje nieprzyjemnych zapachów, jak odświeżacz powietrza, nie rozprowadza go po całej łazience, jak system wentylacyjny, ale usuwa go od razu u źródła.

Elegancko i efektywnie

Eleganckim wykończeniem kompletnego systemu jest atrakcyjny przycisk Sigma40 kryjący wewnątrz elektronicznie sterowane urządzenie pochłaniające zapachy, filtr węglowy oraz pojemnik na kostki higieniczne do muszli WC. Do zainstalowania Geberit Duofresh należy zakupić specjalny stelaż podtynkowy Geberit z odciągiem powietrza (z kanałem do odciągu zanieczyszczonego powietrza), przycisk spłukujący Sigma40 (dostępny w kolorze białym, czarnym lub brązowym – umbra, oraz w wykonaniu z tworzywa lub szkła).

Przycisk Sigma40 z nagrodą w konkursie Design Plus

Brzydki zapach w łazience to już przszłość!Przycisk spłukujący Sigma40 zaprojektowany przez znanego szwajcarskiego projektanta Christopha Behlinga łączy więc w sobie kilka funkcji (wentylacja, zintegrowany pojemnik na kostki higieniczne, spłukiwanie toalety), a jednocześnie zwraca uwagę minimalistyczną elegancką formą. Dzięki natynkowemu montażowi oraz specjalnej budowie przycisk Sigma40 sprawia wrażenie lewitującego przy ścianie. Takie rozwiązanie idealnie pasuje do wszystkich nowoczesnych łazienek – to główny powód, dla którego przycisk został wyróżniony nagrodą Design Plus.

  Kamień na ścianę – czy warto inwestować w naturalny materiał?

Przycisk Sigma40 znalazł się wśród zwycięzców konkursu DesignPlus 2011, stanowiący komplet z nowym stelażem Geberit DuoFresh. Zestaw wyposażony jest w odciąg zanieczyszczonego powietrza z toalety, a przycisk występuje w kilku odmianach kolorystycznych i materiałowych (szkło lub tworzywo).

Jury konkursu zwróciło także uwagę na aspekty ochrony środowiska. Używając DuoFresh nie trzeba wietrzyć pomieszczenia, zatem nie traci się energii koniecznej do ogrzania powietrza w łazience. Żaden inny producent nie oferuje jeszcze takich rozwiązań technologicznych w połączeniu z niezwykłym wzornictwem przycisku spłukującego.

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here