Miękki, tapicerowany zagłówek będzie idealny do każdego łóżka. Pokazujemy, jak zrobić zagłówek.
2.3
(3)

Szafa jest kluczem funkcjonalnej sypialni singla – powinna być pojemna oraz obszerna. Dobrym rozwiązaniem będzie system szaf z drzwiami przesuwnymi. Innym rozwiązaniem może być oddzielne pomieszczenie na garderobę – o ile znajdziemy tyle miejsca w naszej strefie nocnej.

Meble w sypialni singla

sypialnia dla singla Podstawowa aranżacyjna potrzeba singla to dobra organizacja przestrzeni. Musi znaleźć się miejsce na wygodne łóżko, szafkę nocną z oświetleniem oraz dużą szafę lub garderobę. Częstym sposobem jest łączenie sypialni i garderoby z łazienką. Wystrój sypialni powinna być również odzwierciedleniem osobowości właściciela. Komfort i odpoczynek jest najważniejszy, dlatego sypialnia dla singla powinna dostarczać miłych i relaksujących doznań – co może zapewnić kolorystyka i aranżacja przestrzeni według upodobań samego właściciela. Każdy preferuje inny styl w którym czuje się dobrze – może to być loftowa, nowoczesna lub klasyczna i elegancka sypialnia. Wybór należy do Was.

Sypialnia w męskim stylu

Surowa w wyrazie, męska, ale elegancka sypialnia to idealna propozycja dla singla. We wnętrzu królują ciepłe odcienie szarości, biel i czerń. Na podłodze pojawia się ciepła wykładzina w kolorze chłodnego beżu. Świetnie koresponduje ona z masywnym, drewnianym łóżkiem ,ustawionym na tle ściany pokrytej strukturą przypominającą starą, miedzianą blachę. Po obu jej stronach zamontowane zostały błyszczące płyty z oświetleniem ledowym. Ściana naprzeciwko okna pomalowana została w poziome pasy. Biała roleta oraz lejące, ciemne zasłony w oknach ociepliły wnętrze.
sypialnia dla singla

 

 

Sypialnia dla singla w surowym klimacie

Monochromatyczna kolorystyka – z dominującą bielą i czernią – przełamana została elementami, które ociepliły sypialnię: tapicerowaną ścianą, dekoracyjnymi zasłonami czy wprowadzającym nastrój biokominkiem. We wnętrzu pojawiła się również pojemna szafa z białymi frontami na wysoki połysk. Ściana za łóżkiem została ozdobiona betonową strukturą. W centralnym jej punkcie „gniazduje” orzeł – gipsowa dekoracja, która stała się komiczną i oryginalną ozdobą wnętrza.

  Jakie rolety do sypialni? Dzień noc czy zaciemniające?

sypialnia dla singlaElegancka sypialnia

Elegancka sypialnia w hotelowym stylu to kolejne nowoczesne rozwiązanie. Sypialnia utrzymana jest w stylu hotelowym: elegancka, przytulna, ale w męskim wydaniu. Szeroki pas ciemnego grafitu tworzy tło dla łóżka z jasnym, tapicerowanym zagłówkiem podświetlonym ledem. Dyskretnej elegancji nadały wnętrzu zarówno meble do sypialni, jak i dodatki. Są to: piękna, stara komoda, dwie białe lampki, lśniące szafeczki nocne oraz galeria zdjęć inwestora. Na honorowym miejscu nad łóżkiem wisi obraz właściciela sypialni. Zdecydowanie jest tu niepowtarzalny klimat w  prawdziwie artystycznym wydaniu.

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 2.3 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here