Projektujesz nowoczesną sypialnie? Zobacz ciekawe pomysły na ścianę za łożkiem.
5
(2)

Projektanci wnętrz odchodzą coraz częściej od wieszania na ścianach obrazów czy grafik. Nie znaczy to jednak, że w nowoczesnych wnętrzach zupełnie się z nich rezygnuje. Częstym trendem jest natomiast ustawianie obrazów czy grafik pod ścianą lub na półce. Więcej o tym trendzie możecie znaleźć w artykule Dekoracja ścian: nietypowe miejsce na obrazy. Ciekawym sposobem na ozdobienie ścian może być również zastosowanie miękkich paneli Flufo lub ciekawych płytek cegłopodobnych lub drewnopodobnych firmy Stegu. Zarówno jedna i jak druga dekoracja doskonale podkręcą aranżację sypialni.

 Ściny w nowoczesnej sypialni – cegła

Sypialnia podzielona została na dwie strefy – strefę jasną z łóżkiem i kolorowym zagłówkiem na ścianie – i strefę ciemną z czerwoną cegłą, toaletką i szafą. czerwona cegła wprowadza do pomieszczenia ciepły klimat. Na jej tle stanęła klimatyczna, pięknie oświetlona toaletka. Czerwona cegła doskonale wpisuje się we wnętrza stylizowane na klimat starej kamienicy czy loftu.

Nowoczesna sypialnia: pomysł na ścianę za łóżkiem

Klasyczne łóżka sypialniane bardzo często posiadają własne zagłówki. A co w przypadku, gdy łóżko nie ma miękkiego zagłówka, o który można się swobodnie oprzeć? Nasz pomysł na ścianę za łóżkiem to miękkie panele, produkowane przez firmę Fluffo.

Dzięki różnorodnym kształtom i kolorom tych miękkich gąbek można tworzyć niepowtarzalne ciekawe wzory. Panele Fluffo będą nie tylko idealną dekoracją ściany, ale też  świetnie sprawdzą się jako zagłówek do łóżka.

Na ścianie za łóżkiem w naszej sypialni pojawił się ciekawy wzór imitujący grę w tetris.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Jak urządzić małą sypialnię, by była funkcjonalna?

2 KOMENTARZE

 1. Jeśli mam być szczera to kompletnie nic mi w tym wnętrzu nie pasuje :P każdy element jako osobny motyw mi się bardzo podoba (miękka ściana z paneli, cegła, lustro, toaletka) ale do siebie te elementy nie pasują w ogóle. Każda rzecz jest z innego stylu. Nawet te czerwone poduszki wyglądają jakby były wyjęte żywcem z całkiem innego pomieszczenia. Może to było zamierzone (eklektyzm?!) ale ja zupełnie tego projektu nie rozumiem :P

  • Pani Karolino,

   oczywiście było to zamierzone działanie. Jeżeli chciałaby Pani określić styl tej sypialni to oczywiście „eklektyzm” jest jej najbliższy. Oczywiście każdy ma inny gust jeżeli chodzi o wystrój wnętrz :)
   Może w innych naszych metamorfozach znajdzie Pani swój ulubiony styl? Proszę się nie zniechęcać i szukać dalej.

   Pozdrawiam serdecznie
   Monika Plichta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here