Projektujesz nowoczesną sypialnie? Zobacz ciekawe pomysły na ścianę za łożkiem.
5
(1)

Projektanci wnętrz odchodzą coraz częściej od wieszania na ścianach obrazów czy grafik. Nie znaczy to jednak, że w nowoczesnych wnętrzach zupełnie się z nich rezygnuje. Częstym trendem jest natomiast ustawianie obrazów czy grafik pod ścianą lub na półce. Więcej o tym trendzie możecie znaleźć w artykule Dekoracja ścian: nietypowe miejsce na obrazy. Ciekawym sposobem na ozdobienie ścian może być również zastosowanie miękkich paneli Fluffo lub ciekawych płytek cegłopodobnych lub drewnopodobnych firmy Stegu. Zarówno jedna i jak druga dekoracja doskonale podkręcą aranżację sypialni.

 Ściny w nowoczesnej sypialni – cegła

Sypialnia podzielona została na dwie strefy – strefę jasną z łóżkiem i kolorowym zagłówkiem na ścianie – i strefę ciemną z czerwoną cegłą, toaletką i szafą. czerwona cegła wprowadza do pomieszczenia ciepły klimat. Na jej tle stanęła klimatyczna, pięknie oświetlona toaletka. Czerwona cegła doskonale wpisuje się we wnętrza stylizowane na klimat starej kamienicy czy loftu.Nowoczesna sypialnia: pomysł na ścianę za łóżkiem

Klasyczne łóżka sypialniane bardzo często posiadają własne zagłówki. A co w przypadku, gdy łóżko nie ma miękkiego zagłówka, o który można się swobodnie oprzeć? Nasz pomysł na ścianę za łóżkiem to miękkie panele, produkowane przez firmę Fluffo. Dzięki różnorodnym kształtom i kolorom tych miękkich gąbek można tworzyć niepowtarzalne ciekawe wzory. Panele Fluffo będą nie tylko idealną dekoracją ściany, ale też  świetnie sprawdzą się jako zagłówek do łóżka.

Na ścianie za łóżkiem w naszej sypialni pojawił się ciekawy wzór imitujący grę w tetris.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

2 KOMENTARZE

 1. Jeśli mam być szczera to kompletnie nic mi w tym wnętrzu nie pasuje :P każdy element jako osobny motyw mi się bardzo podoba (miękka ściana z paneli, cegła, lustro, toaletka) ale do siebie te elementy nie pasują w ogóle. Każda rzecz jest z innego stylu. Nawet te czerwone poduszki wyglądają jakby były wyjęte żywcem z całkiem innego pomieszczenia. Może to było zamierzone (eklektyzm?!) ale ja zupełnie tego projektu nie rozumiem :P

  • Pani Karolino,

   oczywiście było to zamierzone działanie. Jeżeli chciałaby Pani określić styl tej sypialni to oczywiście “eklektyzm” jest jej najbliższy. Oczywiście każdy ma inny gust jeżeli chodzi o wystrój wnętrz :)
   Może w innych naszych metamorfozach znajdzie Pani swój ulubiony styl? Proszę się nie zniechęcać i szukać dalej.

   Pozdrawiam serdecznie
   Monika Plichta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here