Zobacz, jak powinna być urzadzona nowoczesna sypialnia. Wybierz swój styl.

Szukasz inspiracji na zaaranżowanie nowoczesnej i modnej sypialni? Nie wiesz jakie cechy powinna mieć sypialnia idealna? Jakie kolory ścian wybrać i czym kierować się przy wyborze mebli? Oto 12 naszych autorskich pomysłów na aranżacje współczesnej sypialni.

Jaka powinna być idealna sypialnia?

Sypialnia powinna być dla każdego oazą spokoju i miejscem odpoczynku. Powinna być z jednej strony reprezentatywna, a z drugiej powinna mieć osobisty i intymny charakter. Niezależnie od gustu właściciela, każde pomieszczenie tego typu powinno charakteryzować się stylem minimalistycznym. Prostota we wnętrzu zdecydowanie pomaga w odprężeniu się i odpoczynku. Przede wszystkim jednak, w każdym wnętrzu, czy to w stylu skandynawskim, nowoczesnym, romantycznym, retro czy orientalnym, powinniśmy czuć się dobrze!Czym charakteryzuje się nowoczesna sypialnia?

Nowoczesna sypialnia to głównie duża przestrzeń, geometryczne kształty, proste meble sypialniane i nasycone odcienie lub szarości i kontrastowe połączenie bieli i czerni. Odczucie przestrzeni możemy zyskać nawet w małym pomieszczeniu, wstawiając do pokoju jak najmniej mebli lub malując pomieszczenie na biało. Jednym z ważnych elementów nowoczesnej sypialni są także geometryczne kształty, które mogą znaleźć się zarówno na wezgłowiu łóżka, jak i na meblach czy dodatkach. Nowoczesna sypialnia powinna trzymać się także pewnych kolorystycznych trendów. Mogą pojawić się w niej akcenty w mocnych kolorach, dla których tło stanowić będą szare lub białe ściany.

Więcej zdjęć znajdziecie w odcinkach: 341 (projektant Maciej Bogaczewicz), 342 (projektanci: Małgorzata Andryszczyk, Dominik Ćwiek), 356 (projektanci: Małgorzata Andryszczyk, Dominik Ćwiek), 362 (projektanci: Małgorzata Andryszczyk, Dominik Ćwiek), 369 (projektant: Dominik Ćwiek), 395 (projektant Dominik Ćwiek), 396 (projektant Dominik Ćwiek), 398 (projektantka Ula Kołodziejek-Herman), 400 (projektant Dominik Ćwiek), 402 (projektant Maciej Bogaczewicz), 412 (projektantka Ula Kołodziejek-Herman), 415 (projektantka Ula Kołodziejek-Herman).

Więcej aranżacji na : Aranżacje Dekoratorni

Nowoczesna sypialnia: 12 pomysłów na aranżacje sypialni
5 (100%) 1 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here