Szukasz pomysłu na salon, w którym naprawdę odpoczniesz? Oto i on!
5
(3)

W dzisiejszych czasach relaks ma bardzo duże znaczenie. Ważne jest więc by w domu zaaranżować odpowiednie miejsce do odpoczynku. Powinniśmy wyposażyć je we wszystkie elementy, które pomogą nam się wyciszyć i wprawią nas w dobry nastrój. Przedstawiamy aranżację salonu w wersji chill roomu.

Jak zaaranżować miejsce do relaksu w domu?

Jasne, przestronne wnętrze zaaranżowane na miejsce do wypoczynku. Białe ściany, jasna podłoga, drewniane meble, wszystko to sprzyja chill outowi. Hamaki z jasnego sznurka są świetną alternatywą dla klasycznych foteli, zawieszone na łańcuchach, zamocowane na suficie, który dzięki swojej fakturze wprowadza loftowy klimat i odpowiednie miejsce do relaksu. Drewniane skrzynie służące jako siedziska, fragmenty ścian wyłożone drewnem.

Drewno stosuje się obecnie w nowoczesnych wnętrzach i nigdzie nie widać go tak dobrze jak w pomieszczeniu, w których dekoracji jest niewiele. Jedyną dekoracją są tutaj piękne, proste grafiki przedstawiające najpiękniejsze miasta świata. Tak surowa i minimalistyczna przestrzeń, bez zbędnych „rozpraszaczy” to dobra baza dla odpoczynku.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Wnętrza w stylu wabi sabi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here