Aranżacja salonu z betonem w roli głównej. Zobacz więcej zdjęć!

Aranżacja salonu z betonem w roli głównej to doskonały pomysł na nowoczesne wnętrze. Jednak tego rodzaju dekoracja powinna być dopasowana do wielkości pomieszczenia. Inaczej “zachowuje” się beton w dużych przestrzeniach, a inaczej w niewielkich pokoikach. Przeczytaj jak zaaranżować przestrzeń, której główną ozdobą jest beton na ścianie.

Betonowa ściana w dużych wnętrzach

Duże pomieszczenie, w których powierzchnia ścian będzie wyeksponowana to strzał w dziesiątkę. Beton zagra w nim pierwsze skrzypce. Polakierowany beton niweluje zniszczenia i działanie wilgoci. A przy okazji wzmacnia efekt. Wybierając meble i dodatki do takiego wnętrza postawmy na proste formy, chłodne kolory i surowe materiały. Biele, szarości, stal i metal stworzą industrialne, fabryczne wykończenie. Dodając drewniane dodatki paradoksalnie stanie się przytulnie.Beton na ścianie w niewielkich pomieszczeniach

Beton możemy podkreślić również małe powierzchnie, akcentując w ten sposób wybrany przez nas element wystroju. A jak stworzyć betonową ścianę bez użycia betonu? Tynk mineralny. Tworzy warstwę, która przepuszcza parę wodną, co pozwala na odprowadzenie wilgoci ze ścian. Dlatego świetnie nadaje się do łazienek i kuchni. A efekt? Na mur beton.


Beton na ścianie w dużym i małym salonie
5 (100%) 2 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here