Zobacz, czego będziesz potrzebowaćc do wykonania lampy i zrób to sam!
5
(2)

Sprawdź, czego będziesz potrzebować, obejrzyj nasz filmik i zobacz, jak zrobić lampę z kubków. Do przygotowania lampy z kubków będzie potrzebne:

  • 170 plastikowych, jednorazowych kubeczków
  • pistolet z klejem na gorąco
  • żarówka z oprawką

Spis treści artykułu:

Jak zrobić lampę z kubków?

170 plastikowych, jednorazowych kubeczków misternie ze sobą połączonych tworzy spójną formę, dzięki precyzji z jaką zostały ze sobą złączone. Pistoletem z klejem należy połączyć wszystkie kubeczki, tworząc przy tym równomierną kulę. Zamieniając plastikowe kubki w ekologiczne projekty przyczyniasz się do ratowania środowiska. Pozwoli nam to szybko i sprawnie stworzyć zwartą całość. Cienki, przezroczysty materiał, z którego są wykonane kubeczki, idealnie sprawdza się w tym projekcie. Świetnie przepuszcza światło dając przy tym ciekawy efekt.

 

W jakich wnętrzach designerska lampa sprawdzi się najlepiej?

Lampa hand made idealnie odnajdzie się w lekkim, przejrzystym wnętrzu, gdzie czuć będzie powiew młodości. Wielka, jakby nadmuchana świecąca kula to propozycja dla ceniących oryginalne rozwiązania jaki i ekomaniaków, którym hasło „recyklingu” nie jest obce.


Autorzy samouczka zrób to sam: Małgorzata Andryszczyk, Dominik Ćwiek
Odcinek Dekoratorni: 206


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Jak zrobić lampiony ogrodowe?

4 KOMENTARZE

  1. Ja uwielbiam domowe DIY, można się przy takiej robótce wyrzyć i co ważne też pięknie przyozdobić dom. Dla mnie ten pomysł tez jest bardzo spoko!

    • Pani Ago , podczas sklejania kubków zostawiamy na górze miejsce na włożenie żarówki oraz osłony oprawki. Cała „konstrukcja” opiera się na osłonce, która doklejona jest do kubków. Jeśli chcemy wymienić żarówkę musimy odkleić osłonkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here