wzory17
5
(1)

Pamiętajmy, że motyw „kopniętego kwadratu” to bardzo szczególna forma, w towarzystwie której nie wszyscy będą czuli się komfortowo. Musimy mieć również na uwadze, że pojedyncze karo jako akcent dekoracyjny będzie miało zupełnie inny wydźwięk niż cała płaszczyzna, która bardziej zadziała jako forma siatki. W odniesieniu do świata projektowania, w XXI wieku nikogo nie dziwi stwierdzenie, że współczesny design powstaje dzięki możliwościom, jakie dają programy graficzne.

Urządzając wnętrze, możesz sięgnąć po wzory dobrze zakorzenione w popkulturze, a nawet samodzielnie coś zaprojektować i w ten sposób ozdobić wnętrze indywidualnym motywem przewodnim. W czym tkwi sekret tego wnętrza? Jest w nim odrobina zaskoczenia, nutka fantazji i nieograniczona wyobraźnia. Wzór karo, czarne pasy na białej ścianie idealnie komponują się z minimalizmem, który tworzy zabudowy kuchenna, natomiast dla stołu i krzeseł to bardzo oryginalne tło, które tworzy eklektyczną całość. Warto zastosować się do tych porad projektanta wnętrz i zastosować takie wzory w swoim wnętrzu.

Jak powstał graficzny wzór na ścianie?

Motyw rombu na ścianie powstał przy użyciu dwóch kolorów farby Tikkurila i zwykłej malarskiej taśmy. W pierwszym etapie cała ściana została pomalowana na kolor grafitowy. Następnie na ścianę naklejono w równych odstępach paski z taśmy malarskiej. Dzięki temu całość można było pokryć za pomocą farby białej. Po wyschnięciu delikatnie zerwano taśmę, pozostawiając na ścianie fantastyczny, geometryczny efekt.

Odcinek 415

Projektantka : Ula Kołodziejek – Herman

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Oświetleniowe inspiracje: lampy pająki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here