BlockChains_Hotels (13)
4.6
(9)

Niedługo zdalna praca z Wysp Bahama, z Maiami czy Filipin może być w zasięgu twojej ręki, a w zasadzie komputera. Przedstawiamy innowacyjny projekt, jakim jest BlockChain Hotels, czyli nowoczesne i niedrogie hotele dla freelancerów.

Czym dokładnie są BlockChain Hotels?

Blockchain Hotels to innowacyjna sieć niedrogich hoteli kontenerowych – kapsułowych rozproszonych po całym świecie w najpiękniejszych miejscach, przystosowana dla digital nomads – osób które nie są związane ze swoim miejscem pracy, podróżują i pracują zdalnie. To wyjątkowe miejsce które daje miejsce do spania, zabawy i pracy w jednym – w najlepszych miejscach na całym świecie!

Dlaczego hotele?

Nieruchomość jest jednym z najbardziej konserwatywnych obszarów gospodarki. Nie musimy wymieniać wszystkich udanych sieci hoteli na całym świecie, aby udowodnić, że jest to coś, co jest pożądane i potrzebne. Coraz więcej ludzi chce pracy i podróży. Coraz więcej osób widzi możliwość zwiedzania najpiękniejszych miejsc na świecie i pracy zdalnie z tych miejsc.Liczba osób, które pracują i podróżują ciągle rośnie. Do 2030 roku będzie to 40% pracujących osób w USA, tak wynika z przeprowadzonych badań.
Problem polega na tym, że w wielu najlepszych i najpiękniejszych miejscach na świecie, zwłaszcza w pobliżu Stanów Zjednoczonych, takich jak Bahamy Hawaje czy San Francisco, koszt za noc jest bardzo wysoki. W wielu przypadkach jest to zbyt drogie, aby tam mieszkać i po prostu pracować jako freelancer – do teraz.

Jak będzie wyglądał hotel z kontenerów?

Dzięki zastosowaniu prefabrykowanych technologii kontenerów ze stali w połączeniu z innowacyjnym i nowoczesnym projektem, wydajnym wykorzystywaniem przestrzeni z uniezależnieniem się energetycznie poprzez zastosowanie paneli słonecznych, możemy zaoferować piękną ekskluzywną kapsułę hotelową z telewizorem i klimatyzacją + niesamowite miejsce pracy coworkingowej za około 30 dolarów za noc, stając się jednym z najbardziej przystępnych hoteli o najwyższym standardzie w niesamowitych miejscach na całym świecie.

  Piaskowanie jako sposób czyszczenia elewacji

Nowoczesne hotele i nowoczesna waluta

Uważamy, że dodatkowo wykorzystanie własnej waluty która będzie środkiem płatniczym w całej sieci hoteli przyniesie dodatkowe korzyści dla gości spędzających czas w naszych hotelach. Dzięki zastosowaniu własnej waluty projekt BlochainHotel będzie oferował dostęp do miejsc noclegowych, wspólnych przestrzeni coworkingowych i wielu atrakcji, takich jak: skuter wodny, skutery elektryczny, dużej zjeżdżalni i wewnętrznych zjeżdżalni do recepcji. Hotele będą skalowalne bardzo szybko w różnych konfiguracjach w krótkim czasie. Od projektu do końcowego etapu hotelu trwa tylko 3 miesiące! (+1 miesiąc na wysyłkę) Era wielkich, starych, ciężkich, nieruchomych budynków jest skończona!

Projekt BlockChains Hotels

Projekt będzie realizowany w dwóch głównych etapach. Pierwszym etapem jest utworzenie pięciu hoteli w strategicznych lokalizacjach: Bahamy, Miami, Hawaje i San Francisco.
Strategicznie miejsca w których będziemy budować hotele uważane są za jedne z najpiękniejszych miejsc na świecie lub (w przypadku w San Francisco) w najbardziej popularnym centrach technologii dla przedsiębiorców na świecie.
Hotele będą miały około 200 miejsc noclegowych, w tym 3 standardy pokoi.
Standardowa kapsuła typu king size, VIP Kapsuły, i Pokoje VIP o powierzchni 34 metrów kwadratowych.

Chcesz wziąć udział w konkursie i współtworzyć BlockChain Hotels? Wypełnij poniższy formularz:

Zgłoszenie do konkursu

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.6 / 5. Ilość ocen: 9

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here