Lamele jako dekoracja
5
(2)

Panele dekoracyjne w biurze?

Tak! Przestrzeń biurowa nie musi być monochromatyczna, surowa i nudna. Dziś nowoczesne przedsiębiorstwa stawiają na ciepłe kolory i oryginalne przestrzenie, które jednocześnie są praktyczne. Jak zatem zagospodarować przestrzeń do pracy, by sprzyjała pracownikom?

Lamele mini na ścianie

Lamele drewniane to świetny sposób na wprowadzenie do wnętrz odrobiny ciepła. Dobrze komponują się z szarością, bielą i czernią, czyli z kolorami, które najczęściej występują w przestrzeni biurowej. Takie rozwiązanie nada wnętrzom ponadczasowej i klasycznej nuty. Dzięki nim stworzysz oryginalną i przytulną przestrzeń do pracy.

Co ważne, lamele premium 3D slim skutecznie tłumią dźwięki z zewnątrz. W związku z tym, jeśli zależy ci na wyciszeniu danego pomieszczenia, panele dekoracyjne sprawdzą się w tej roli znakomicie.

Lamele slim jako ścianka działowa?

Zdecydowanie! Zależy ci na tym, by efektywnie podzielić przestrzeń w biurze, ale masz ograniczony dostęp do światła dziennego? Nie chcesz z niego rezygnować w poszczególnych miejscach? W takim razie dobrym rozwiązaniem jest postawienie ścianek ażurowych z lameli slim.

W ten sposób wydzielisz konkretną przestrzeń, a jednocześnie zachowasz swobodny przepływ światła słonecznego między wybranymi strefami. Ponadto dzięki temu zmniejszysz ryzyko optycznego pomniejszenia przestrzeni, eliminując efekt klaustrofobicznych wnętrz.

Czy lamele mini w domu to dobry wybór?

Tak! To, co sprawia, że ten rodzaj dekoracji cieszy się tak dużą popularnością, to fakt, iż znajdzie on zastosowanie w wielu pomieszczeniach. Oto kilka praktycznych przykładów na to, jak wykorzystać lamele slim w domu!

Lamele slim w kuchni

W kuchni możesz użyć ich jako dekoracji jednej z głównych ścian, obudować nimi grzejnik lub stworzyć z nich ściankę wyspy. Świetnie skomponują się z drewnianymi blatami i nadadzą wnętrzu charakteru.

Lamele mini w salonie

Lamele w salonie najczęściej wykorzystywane są na ścianie, na której wisi telewizor. Dzieje się tak nie bez przyczyny. Po pierwsze dają to oryginalny efekt, a panele dekoracyjne dodatkowo podbijają dźwięk z odbiornika. Po drugie, świetnie maskują wszelkie przewody i wtyczki, które służą do zasilania urządzenia.

  Meble indyjskie nowym wyznacznikiem stylu w urządzaniu wnętrz.

Lamele w sypialni

Sypialnia to przestrzeń, która głównie służy do wypoczynku i relaksu. Najczęściej zależy nam więc na tym, by panowały tam cisza i spokój. Ten efekt uzyskasz dzięki panelom dekoracyjnym, ponieważ dobrze wygłuszają wnętrza.

Lamele slim tylko na ścianę?

Nie! Coraz częściej lamelami dekoruje się nie tylko ściany, ale również sufity. W ten sposób uzyskasz niepowtarzalny i oryginalny efekt! W zależności od własnej wizji możesz ułożyć je równolegle do podłogi lub po skosie. Możesz wyłożyć nimi całe sklepienie lub tylko część.

Ponieważ lamele z powodzeniem przytniesz do wybranej przez siebie długości, stworzysz przy ich pomocy oryginalne instalacje dekoracyjne. Abstrakcyjne kształty, wzór klawiszy pianina lub geometryczne figury.

Daj się ponieść wyobraźni i kreuj przestrzeń, która najlepiej wpisze się w twój gust i bieżące potrzeby. Obecnie lamele slim dostępne są w sklepach w wielu różnych kolorach i wzorach. W związku z tym prawdopodobnie bez problemu znajdziesz model, najlepiej wpisujący się w styl aranżowanej przez ciebie przestrzeni.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here