Ekspresy dla biznesu
4
(1)

Profesjonalne ekspresy – w jakich branżach się przydadzą?

Dobry, wydajny ekspres do kawy musi znajdować się we wszystkich biznesach, w których funkcjonuje chociażby niewielki punkt gastronomiczny – a więc mowa tutaj nie tylko o kawiarniach czy restauracjach, ale również o stacjach paliw, sklepach spożywczych, biurach czy hotelach. W tych wszystkich miejscach może znaleźć się punkt, do którego ludzie będą schodzili się po to, aby zjeść i wypić coś ciepłego takiego właśnie, jak kawa czy herbata. Warto więc wyposażyć swój biznes w solidny ekspres do kawy. 

Ekspres do kawy gastronomia – czym powinien się charakteryzować?

Jaki powinien być idealny ekspres do kawy do gastronomii? Na pewno powinien być w stanie wykonać wszystkie najpopularniejsze kawy: espresso macchiato, caffe latte, cappuccino czy zwykłą czarną kawę bez żadnych dodatków. Każdy lokal gastronomiczny powinien przekonać się do zakupu ekspresu, który da im najwięcej możliwości. W ten sposób przyciągnie się dużą ilość klienteli do swojego biznesu. 

Profesjonalny ekspres – jakie marki warte są wzięcia pod uwagę?

Na rynku jest wiele powszechnie znanych marek ekspresów, które są dostępne w tradycyjnych sklepach z elektroniką. Z pewnością sprawdzą się one w biznesie, niemniej jednak warto mimo wszystko zdecydować się na coś bardziej profesjonalnego, co będzie bardziej wytrzymałe i wydajne na wielokrotne użytkowanie.

Warto więc sprawić sobie do biznesu produkty takich firm, jak WMF czy Nuova Simonelli, czy La Marzocco. Świetnie sprawdzą się też, La Cimbali, Jura czy Franke. Można sprawdzić, jakie modele znajdują się na stronie: coffee-style.pl/ekspres-do-kawy-gastronomiczny/

  Jak powinna wyglądać poprawna konstrukcja dachu? Podbitka dachowa w praktyce

Automatyczny ekspres ciśnieniowy – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Na jakie elementy ekspresu warto zwrócić uwagę przy jego wyborze, tak aby jak najlepiej sprawdzał się w biznesie? Na pewno trzeba zwrócić uwagę na wydajność ekspresu, czy jest wystarczająco duża, aby szybko obsłużyć nawet dużą ilość gości.

Ponadto, czy ekspres charakteryzuje łatwość czyszczenia, to bardzo ważne, ponieważ w lokalach gastronomicznych nie powinno być przestojów tylko dlatego, że ekspres wymaga wyczyszczenia. Dodatkowo istotne jest aby ekspres charakteryzował się łatwością obsługi, aby każdy kelner był w stanie się nim posługiwać. 

Gdzie znaleźć dobry ciśnieniowy ekspres dla biznesu?

Gdzie znaleźć dobre ekspresy ciśnieniowe, które sprawdzą się w punktach gastronomicznych? Najlepiej szukać przez internet, bo właśnie w ten sposób będzie miało się największy wybór. Na stronach takich, jak https://coffee-style.pl/ znajdziesz produkty zarówno dla większej jak i małej gastronomii.

Znajdziesz tam zresztą nie tylko ekspresy gastronomiczne, ale również kawy oraz ekspresy mające inne przeznaczenie. Warto więc sprawdzić, jakie modele można tam znaleźć. 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here