Tort Muraspec
0
(0)

Podczas jubileuszowej imprezy goście Muraspec przenieśli się na chwilę w czasie – do Polski lat 90. Ewa Mierzejewska, redaktor naczelna „Dom & Wnętrze” pokazała, jak w ciągu dwóch dekad tworzyły się trendy w aranżacji wnętrz oraz w jaki sposób ewaluowało wzornictwo, świadomość i oczekiwania konsumentów. Ta retrospekcja była także przyczynkiem do pokazania, w jaki sposób zmieniały się okładziny ścienne i tapety.
Prof. Radek Achramowicz opowiadał o bliskich związkach designu ze sztuką, architekturą oraz modą, nawiązując do historii minionych 20 lat. Natomiast projektant wnętrz Joanna Znamirowska-Pałka, na podstawie swoich realizacji, zaprezentowała możliwości, jakie daje współpraca z firmą Muraspec w zakresie aranżacji ścian we wnętrzach biznesowych.

Z okazji jubileuszu firma Muraspec ogłosiła także konkurs „Jasne! Lampa zainspirowana Rowlux”, skierowany do młodych architektów, projektantów wnętrz oraz studentów i absolwentów kierunków związanych ze wzornictwem i architekturą. Inauguracji wydarzenia dokonała Magdalena Federowicz-Boule, architekt i założycielka pracowni Tremend, juror konkursu Muraspec.

Rowlux to innowacyjny wielosoczewkowy poliwęglan zwykle stosowany jako okładzina. Ze względu na niezwykłe właściwości optyczne pięknie operuje światłem –
pochłania je i odbija na wzór hologramu. Oprócz połysku ma też głębię, która sprawia, że oświetlony materiał zdaje się płynąć, falować, mienić lub skrzyć. Dodatkowym ułatwieniem konkursowego zadania jest też atrakcyjna gama kolorystyczna Rowlux.
Konkurs Muraspec startuje 9 października 2017 r. i potrwa do 31 stycznia 2018 r. Laureaci otrzymają nagrody pieniężne – zdobywca pierwszego miejsca – 2 000 zł, drugiego – 1 000 zł, trzeciego – 500 zł. Ponadto zwycięski projekt zostanie wdrożony do produkcji.
Wyniki konkursu ogłoszone zostaną podczas OKK! design, w marcu 2018 r oraz na stronie internetowej www.muraspec.pl

Blok prezentacji zakończyło wystąpienie laureatów pierwszego konkursu Muraspec, który firma ogłosiła 2 lata. Temu. Barbara Barnat i Bartłomiej Lew zaprezentowali swój zwycięski projekt tapety oraz opowiedzieli o tym, jak duży wpływ na ich karierę zawodową i życie miała wygrana w konkursie Muraspec.

  Dekoracje DIY – gdzie szukać materiałów?

Podczas drugiej części urodzinowego spotkania na gości Muraspec, czekał m.in. pokaz sushi autorstwa Sushi Baru Plac Unii 1, koncert młodej wokalistki Kingi Zielskiej, konkurs z atrakcyjnymi nagrodami oraz muzyka w wykonaniu Dj Seba Skalskiego. W finale wydarzenia, o północy, nad Promem Kultury rozbłysły urodzinowe fajerwerki.
O podniebienia gości Muraspec zadbała „Halka Restauracja po polsku.” Nad oprawą estetyczną wydarzenia czuwała projektantka wnętrz, Patrycja Sapiełkin-Strupiechowska. Jubileuszową imprezę koncertowo poprowadziła Dagmara Jakubczak, projektantka i blogerka wnętrzarska. Całość wydarzenia przygotowała agencja OKK!
Bardzo dziękujemy naszym gościom za tak liczną obecność i piękne prezenty. Dostaliśmy od Was olbrzymią porcję energii na co najmniej następne 20 lat – mówi Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec. – Będziemy nieprzerwanie inspirować i zaskakiwać Was naszymi materiałami i możliwościami. Wszyscy jesteście u nas mile widziani w Wall Design Cafe na Polczynskiej.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here