nogi-depilacja
5
(1)

Depilacja w gabinecie kosmetycznym

W gabinetach kosmetycznych najczęściej wykonywane są trzy rodzaje depilacji intymnej. Kosmetyczki proponują depilację woskiem, depilację pastą cukrową oraz depilację laserową.

Zdecydowanie można stwierdzić, że depilacja strefy bikini za pomocą wosku jest najbardziej bolesną metodą, ale jej cena jest najniższa. To odpowiedni rodzaj depilacji dla osób z wysokim progiem bólu. Po zabiegu można cieszyć się gładką skórą przez około 4-5 tygodni.

Znacznie mniej bolesną metodą jest depilacja pastą cukrową. Jednak ta metoda też odpowiednia jest dla osób, które potrafią radzić sobie z bólem. Choć ten rodzaj depilacji polega na opracowywaniu niewielkich powierzchni skóry, o komforcie podczas zabiegu można tylko pomarzyć. Przy tym wariancie włoski też odrastają mniej więcej po miesiącu.

Trzecim rodzajem jest depilacja laserowa, która jest najdroższym zabiegiem, ale też najskuteczniejszym. Metoda ta polega na niszczeniu mieszków włosowych za pomocą lasera. Aby skutecznie zlikwidować włoski trzeba wykonać około 7-8 zabiegów. Po takiej serii gładka skóra może utrzymać się nawet kilka lat, co jest niezwykle komfortowe.

Depilacja strefy bikini w gabinecie kosmetycznym wymaga też sporej odwagi, szczególnie jeśli zabieg  ma być przeprowadzany po raz pierwszy. Trzeba pokonać zażenowanie i strach przed bólem, ale potem będzie można z dumą prezentować nowy kostium kąpielowy w aquaparku lub na plaży.

Depilacja w domowym zaciszu

Wiele pań wybiera domowy sposób depilacji. W końcu w domu można wykonać zarówno depilację woskiem, jak i depilację pastą cukrową. Jednak jest jeszcze jeden sposób, który można stosować w domu i jest to sposób kompletnie bezbolesny.

Tak, tak. To kusząca propozycja. Na rynku znaleźć można specjalne kremy do depilacji, jak chociażby produkty marki Veet. Krem jest niezwykle prosty w użyciu. Wystarczy go nałożyć go na skórę i odczekać kilka minut, zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

  Stół wielkanocny – trendy

Po usunięciu kremu od razu można cieszyć się aksamitną, gładką skórą, która przez kilka tygodni nie będzie wymagała ponownego zabiegu. Krem opracowany został tak, aby zapewnić skórze maksymalne nawilżenie, co dodatkowo ją chroni i pielęgnuje. Już po pierwszym użyciu kremu do depilacji, okaże się, że jest to optymalna metoda depilacji.

Należy jednak pamiętać, że przed użyciem każdego kremu do depilacji należy najpierw wykonać próbę na niewielkim kawałku skóry, aby przekonać się, że preparat nie wywoła reakcji alergicznej. Na rezultaty tego testu należy poczekać 24 godziny. Więcej informacji na www.veet.pl

Zobacz również: depilacja laserowa Kraków

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here