Elektrozłącza
5
(2)

Aby utrzymać się na rynku, a przy tym cieszyć się uznaniem klientów, rzeczywiście trzeba oferować najwyższej jakości produkty, ale też stawiać na uczciwość. O tym, jak ważna jest ciężka praca, rzetelne podejście do klienta oraz wspieranie pracowników wie firma TME, która już od ponad 30 lat cieszy się renomą na rynku, oferując produkty i komponenty dla branży elektronicznej i elektrotechnicznej. Z asortymentu mogą skorzystać również odbiorcy indywidualni

Historia firmy TME, czyli o tym jak ważna jest uczciwa praca 

Firma TME została założona w 1980 r. przez Adama i Zbigniewa Kuczyńskich. Aż trudno uwierzyć, że tak skromne początki pozwoliły na osiągnięcie tak dużego sukcesu. Firma bardzo szybko zaczęła się rozwijać i stała się międzynarodowym gigantem wśród dystrybutorów komponentów elektronicznych i elektrotechnicznych. Firma została założona przez dwóch braci i od początku miała rodzinny charakter.

Filozofia firmy nie zmieniła się do dziś. Uczciwe podejście do pracowników, dbanie o ich rozwój, a także zachęta do samokształcenia przynoszą najlepsze efekty. Aktualnie firma dociera w niemal każdy zakątek świata, oferując swoje produkty na terenie Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, ale też Chin czy Niemiec. Pomimo globalnego sukcesu przedsiębiorstwo nadal się nie zatrzymuje i wciąż zdobywa nowych klientów.

Ale pamięta też o tym, by wspierać młodych konstruktorów czy wynalazców, którzy mają talent. TME prowadzi swój program TME Edukacja, dzięki któremu osoby mieszkające w najbiedniejszych rejonach Afryki mogły się uczyć i rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności. Celem programów edukacyjnych jest wspieranie młodych ludzi, ale i tworzenie innowacji, dzięki którym będzie można nieść pomoc najbiedniejszym. 

  Co zrobić, aby zaoszczędzić energię w domu? Cztery przykłady

Benefity, pomoc, rozwój, dokształcanie – co zyskują pracownicy TME

Firma TME od początku stawiała na rodzinne wartości i podmiotowe podejście do każdego pracownika. Właściciele od początku wiedzieli, że tylko wspierając młodych pracowników mogą osiągnąć najlepsze efekty. Po 30 latach ta dewiza jest wciąż aktualna i sprawia, że pracownicy czują wsparcie kierownictwa firmy i mają poczucie, że mogą się w niej rozwijać.

Mogą skorzystać z wielu benefitów, programów pomocowych, a także szkoleń. Pomimo tego, że firma zatrudnia tak wiele osób, to wciąż nie ma charakteru korporacyjnego i liczy się dla niej każda jednostka. 

TME oferuje wysokiej jakości produkty elektroniczne i elektrotechniczne

W asortymencie TME można znaleźć wiele komponentów potrzebnych do pracy urządzeń elektronicznych, a także automatyki. Wśród nich na uwagę zasługuje szybkozłączka. Jest to niezwykle uniwersalny rodzaj połączenia. Pozwala na szybkie połączenie przewodu z zaworem, a nawet połączenie dwóch przewodów.

Szerokie spektrum zastosowania do łączenia bądź rozdzielania kabli i przewodów w instalacjach, sprawia, że ten produkt jest niezbędny zarówno w instalacjach domowych, jak i użytku publicznego.          

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here