1_d_przed
5
(2)

Między szafkami w kuchni pojawiła się bardzo kolorowa fototapeta w stylu Andy Warhol’a, co ciekawe z wizerunkiem inwestorki. Doskonale ożywia czerń i biel mebli kuchennych oraz kolorystycznie nawiązuje do aranżacji w salonie.

Spis treści artykułu:

Odważne połączenia we wnętrzu

Wprowadzone do salonu elementy baroku, ale potraktowanego z przymrużeniem oka. Niespodzianką są dwie latające świnki z pleksi. W tym mieszkaniu zostało urządzone surrealistyczne, żywiołowe, odważne wnętrze.

Czarno biały salon z kuchnią

Salon wraz z kuchnią utrzymany w czarno-białej tonacji, dodając bardzo kolorowe dodatki w postaci tęczowego dywanu oraz barwnych poduszek. Eleganckimi barokowymi akcentami są czarna, aksamitna sofa, szafka rtv i stolik kawowy oraz ażurowa rama do telewizora.

Myśląc pop-art, od razu widzimy wielobarwną reprodukcję z Marilyn Monroe czy puszki zupy Campbell’s. Ich autorem jest Andy Warhol – najbardziej znany reprezentant tego nurtu.

Najdłuższa ściana, łączącą salon z przedpokojem, pomalowana została na różowy kolor. Przy niej stworzony został kącik jadalny z czarno-białymi meblami. Powieszone zostały tu także trzy obrazy w stylu pop art. Element różowego koloru wprowadzony został także w postaci oryginalnych szafeczek-kubików, wykonanych na zamówienie. W środku każdej z nich znajduje się lustro.

Kuchnia w stylu pop art

Do kuchni wybrane zostały proste, białe szafki wiszące oraz czarne szafki stojące. Nowoczesna, czarno-biała kuchnia to nuta stylu pop art. Czarno-białe meble, landrynkowe lampy wiszące, biały stół oraz wiśniowe panele podłogowe współgrają z biało-różowymi ścianami. Idealna przestrzeń życiowa dla młodych i radosnych ludzi, lubiących wnieść trochę koloru do swojego życia.

To bogactwo kolorów, kształtów, faktur, form oraz niezwykłych połączeń barw. To miejsce przekontrastowanych obrazów oraz detali kojarzących się ze sztuką masową.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here