1_d_przed
5
(2)

Między szafkami w kuchni pojawiła się bardzo kolorowa fototapeta w stylu Andy Warhol’a, co ciekawe z wizerunkiem inwestorki. Doskonale ożywia czerń i biel mebli kuchennych oraz kolorystycznie nawiązuje do aranżacji w salonie.

Odważne połączenia we wnętrzu

Wprowadzone do salonu elementy baroku, ale potraktowanego z przymrużeniem oka. Niespodzianką są dwie latające świnki z pleksi. W tym mieszkaniu zostało urządzone surrealistyczne, żywiołowe, odważne wnętrze.

Czarno biały salon z kuchnią

Salon wraz z kuchnią utrzymany w czarno-białej tonacji, dodając bardzo kolorowe dodatki w postaci tęczowego dywanu oraz barwnych poduszek. Eleganckimi barokowymi akcentami są czarna, aksamitna sofa, szafka rtv i stolik kawowy oraz ażurowa rama do telewizora.

Myśląc pop-art, od razu widzimy wielobarwną reprodukcję z Marilyn Monroe czy puszki zupy Campbell’s. Ich autorem jest Andy Warhol – najbardziej znany reprezentant tego nurtu.

Najdłuższa ściana, łączącą salon z przedpokojem, pomalowana została na różowy kolor. Przy niej stworzony został kącik jadalny z czarno-białymi meblami. Powieszone zostały tu także trzy obrazy w stylu pop art. Element różowego koloru wprowadzony został także w postaci oryginalnych szafeczek-kubików, wykonanych na zamówienie. W środku każdej z nich znajduje się lustro.

Kuchnia w stylu pop art

Do kuchni wybrane zostały proste, białe szafki wiszące oraz czarne szafki stojące. Nowoczesna, czarno-biała kuchnia to nuta stylu pop art. Czarno-białe meble, landrynkowe lampy wiszące, biały stół oraz wiśniowe panele podłogowe współgrają z biało-różowymi ścianami. Idealna przestrzeń życiowa dla młodych i radosnych ludzi, lubiących wnieść trochę koloru do swojego życia.

To bogactwo kolorów, kształtów, faktur, form oraz niezwykłych połączeń barw. To miejsce przekontrastowanych obrazów oraz detali kojarzących się ze sztuką masową.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here