294 odcinek Dekoratorni

Kolor czerwony wprowadza do wnętrza odrobinę pozytywnej energii i życia. Jest doskonałym kompanem, szczególnie w kuchni i jadalni. Dlaczego akurat w tych pomieszczeniach?

Gdzie najlepiej sprawdzi się czerwień we wnętrzu?

Kolorem czerwonym najlepiej ożywiać wnętrza monochromatyczne i te, w których główną rolę odgrywają szarości. Wśród pomieszczeń, w których czerwień sprawdzi się najlepiej są to głównie jadalnia, kuchnia i salon. Kolor czerwony zdecydowanie pobudza apetyt i dlatego może z być motywem dominującym w jadalni lub kuchni. Salon, gdzie toczy się życie towarzyskie i rodzinne, również będzie idealnym miejscem na czerwone dekoracje, a nawet całą ścianę.

Głębokie odcienie czerwieni idealnie sprawdzą się też w łazience i przedpokoju. Z kolei jasne odcienie tego koloru wnoszą do pomieszczeń namiętność i radość, więc idealnym miejscem będzie dla niej sypialnia.

Jak zaakcentować czerwień w pomieszczeniach?

Czerwień jest kolorem bardzo intensywnym. Wprowadza do mieszkania mnóstwo pozytywnej energii i życia. Dla osób, które nie boją się odważnych rozwiązań polecamy malowanie tym kolorem ścian, (maksymalnie jednej w pomieszczeniu). Innym sposobem na zaakcentowanie tego koloru we wnętrzach może być także wprowadzenie do pomieszczeń czerwonych dodatków.

Więcej pomysłów na czerwień we wnętrzu znajdziecie w odcinkach: 287  (projektanci: Małgorzata Andryszczyk i Dominik Ćwiek), 294 (projektanci: Małgorzata Andryszczyk i Dominik Ćwiek), 312 (projektanci: Ula Kołodziejek-Herman, Maciej Bogaczewicz), 313 (Dominik Ćwiek), 320 (projektanci: Małgorzata Andryszczyk i Dominik Ćwiek), 322 (projektanci: Ula Kołodziejek-Herman, Maciej Bogaczewicz), 334 (biuro Dekoratorni), 347 (projektanci: Małgorzata Andryszczyk i Dominik Ćwiek), 353 (projektant Maciej Bogaczewicz), 373 (projektantka Małgorzata Andryszczyk), 382 (projektantka Małgorzata Andryszczyk), 395 (projektant Dominik Ćwiek).

Więcej aranżacji na : Aranżacje Dekoratorni

Kliknij w gwiazdkę i zostaw ocenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here