aod
5
(1)

Doskonałą jakość modnych mebli i dodatków. Wyselekcjonowane marki włoskie, holenderskie, niemieckie i skandynawskie

Styl, nowoczesność i funkcjonalność- cechy, które sprawiają, że AnOther DESIGN to więcej niż sklep z pomysłami. To miejsce, gdzie przedstawiane są prace najlepszych światowych projektantów, których wyróżnia niepowtarzalny, szlachetny wygląd idący w parze z najwyższą jakością wykonania. W AnOther DESIGN znajdziemy produkty mi.in INFINITI (piękne krzesła), GUBI (pufy, szezlongi, sofy),HK Living (fantastyczne lampy loftowe) i wiele, wiele innych.

W meblach i dodatkach siła wnętrza!

Meble i dodatki sprawiają, że wnętrza zyskują unikatowy charakter. Decydując się na artykuły AnOther DESIGN mamy gwarancję oryginalnej przestrzeni, dopasowanej do naszego indywidualnego stylu. Dzięki za wszystko oferowanym nam meblom: klasycznym, nowoczesnym czy utrzymanym w loftowym klimacie. Bezapelacyjnym plusem koncept storu jest fakt, że nie znajdziemy w nim produktów inspirowanych czy kopiowanych. W swojej ofercie mają wyłącznie oryginalne meble i dodatki.

Dodatkowym atutem jest doradztwo architektów i projektantów, którzy pomogą dokonać najlepszych wyborów artykułów wyposażenia wnętrza, tak aby tworzona przestrzeń nabrała indywidualnego designerskiego charakteru. Wnętrza z AnOther DESIGN zachwycą i oczarują doskonałą jakością i wysmakowanym designer.


https://anotherdesign.pl

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  NOTI po pierwsze design!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here