484656_330555020388030_1602281959_n
0
(0)

jego historia wywodzi się z Kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie znajdował swoje zastosowanie już przed wieloma wiekami

Dekoracyjny tynk bawełniany COTTON-WALL to świetna alternatywa dla farb i tapet, zarówno na ściany jak i sufity. Wnętrze zyska na oryginalności, doda subtelnej egzotyki. 100% naturalnych włókien bawełny plus atrakcyjne dodatki kolorystyczne sprawią, że oprócz atutów estetycznych zyskamy wiele walorów praktycznych : pozbędziemy się hałasu, poprawimy komfort oddychania stabilizując wilgotność pomieszczenia, zmniejszymy koszty ogrzewania.

Gdzie sprawdzi się ten rodzaj tynku?

COTTON-WALL idealnie sprawdzi się na ścianach kin domowych– uzyskamy lepsze brzmienie. Doskonale zakryjemy na trwałe nierówne ściany i pęknięcia. Również nakładanie tynku jest bardzo proste i sami możemy je wykonać. Nie musimy wygładzać ścian, należy je jedynie zagruntować specjalną bazą odkładową COTTON-WALL.

Następnie zawartość opakowania z tynkiem wsypać do dużego wiaderka i wymieszać z wodą. W przeciwieństwie do farb nie zawiera żadnych toksyn i nie wydziela zapachu. Rozrobioną masę nakładamy na ścianę rozwałkowując na grubość 1-2mm. Prosty sposób na stworzenie niecodziennej ściany, która z pewnością znajdzie wielu zwolenników.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 0 / 5. Ilość ocen: 0

Brak ocen!

  Sztuka we wnętrzu. 20 zachwycających dzieł Karola Kostjana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here