Kolory w kuchni? Jeżeli intensywne barwy to tylko w detalach! Zobacz nasz pomysł na kuchnię z limonką.
5
(1)

Odważne, soczyste kolory będą idealne nie tylko do pokoju dziecięcego. Wnętrza w monochromatycznych barwach można ożywić za pomocą mocnych barw – najlepiej jednak nie przesadzać z ich ilością. Nasza aranżacja jest dowodem na to, że intensywne kolory w kuchni potrafią odmienić jej wnętrze, nawet gdy nie mamy dużego metrażu.

Białe wnętrze ozdobione soczyście zielonym akcentem wygląda bardzo energetycznie

Soczysta zieleń w małej kuchni

Poste płaszczyzny górnych szafek z lakierowanego MDFu oddzielone zostały od dolnych lśniąca taflą szkła lacobel w kolorze soczystej limonki. Dzięki dodatkowemu podświetleniu światło odbija się jak w lustrze, co daje dodatkowy efekt. Białe tło i jeden dominujący żywy kolor to najkrótszy przepis na nowoczesną i modną kuchnię. Porcja świeżej zieleni we wnętrzu pobudza apetyt. Cytrusowy ton z czystą bielą kojarzony z naturą to konsekwencja kolorystyczna, która sprawdza się świetnie na niewielkich powierzchniach.

Dodatkowym atutem lakierowanego MDFu i lustrzanej tafli jest łatwość utrzymania powierzchni w czystości. Takie wykończenie nie wymaga specjalnego polerowania.Zobacz inne białe kuchnie :

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Mozaika ceramiczna w kuchni – niebanalna rzecz

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here