Zobacz, jak w małej łazience połączyć drewno, szkło i kamień.
5
(3)

Drewniane płyty, kamień, gres i szkło, tak różnorodne materiały mogą sprawić, że łazienka jest bardzo osobliwa. Z tego typu miksem materiałów w małej łazience należy uważać, żeby nie przypominało to bardziej aranżacyjnego chaosu niż dobrze zaprojektowanego wnętrza. Mamy gotowy pomysł na małą łazienkę.

Jak połączyć drewno, kamień i szkło w małej łazience?

Jedna ze ścian pokryta płytami drewnianymi dodaje łazience szyku i elegancji. Przełamuje chłód szkła i ceramiki. Piękno naturalnego drewna wprowadza dużą dawkę ciepła i przytulności. Ścianę z umywalką i lustrem zdobi kamień. Rozwiązanie zastępujące dotychczas płytki wprowadza naturalność. Jest przy tym niezwykle trwały i odporny na działanie wody. Ewentualne uszkodzenia powstałe podczas użytkowania są bardzo mało widoczne i można je w prosty sposób naprawić.

Ściany kabiny prysznicowej wyłożone popielatym gresem uszlachetniają przestrzeń. Proste rozwiązanie wpisuje się w całość kombinacji. Zamiast brodzika zastosowano odpływ liniowy w podłodze, dzięki czemu nic nie burzy prostej koncepcji. Oddzielony tafla szkła z osobistym przesłaniem nadaje nowoczesności. Do wystroju łazienki stosuje się szkło hartowane, klejone lub zbrojone. W razie silnego uderzenia pęka tworząc gęstą sieć.Zobacz inne aranżacje łazienek:

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Mała kuchnia i łazienka w bloku z prysznicem aranżacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here