Stylowe krzesła do jadalni

Aranżacja jadalni, szczególnie w przypadku, gdy jest ona połączona z kuchnią i salonem, nie jest prostym zadaniem. Jak wkomponować kącik jadalniany w całość pomieszczenia? Jakie meble wybrać, żeby stanowiły ozdobę salonu z aneksem a ponadto były wygodne? Mamy dla was aż 15 autorskich pomysłów na stylowe krzesła do jadalni!

Stylowe krzesła do jadalni

Salon z aneksem kuchennym i kącikiem jadalnianym to już dziś w zasadzie standardowe rozwiązanie w nowoczesnych mieszkaniach. Zaaranżowanie kącika jadalnianego nie jest więc prostą sprawą, gdyż musi być on dopasowany do stylu mieszkania. O ile w przypadku wyboru odpowiedniego stołu nie można pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, o tyle wybór designerskich krzeseł do jadalni będzie idealnym rozwiązaniem. Modne są obecnie krzesła wykonane z przezroczystego plastiku, z łączonych materiałów, jak drewno i kolorowy plastik czy z klasycznego drewna.
Warto zwrócić szczególną uwagę na krzesła z kolorowego plastiku, które idealnie dopasują się nie tylko do wnętrz kolorowych. Barwne krzesła ożywią monochromatyczne i surowe wnętrza i mogą służyć jako stylowa ozdoba. Coraz bardziej popularne stają się także designerskie, stylowe krzesła o nietypowych kształtach i meble druciane.

Jak błyskawicznie zmienić styl kącika jadalnianego? Jak dopasować meble do stylu pomieszczenia? Oto aż 15 naszych autorskich pomysłów na stylowe krzesła do jadalni.

Więcej inspiracji znajdziecie w odcinkach: 332 (projektanci: Ula Kołodzieje-Herman, Maciej Bogaczewicz), 353, 385 (projektanci: Anna Malikowska, Maciej Bogaczewicz), 364 (projektanci: Aleksandra Napiórkowska, Maciej Bogaczewicz), 365 (projektanci: Małgorzata Andryszczyk, Dominik Ćwiek), 403, 415, (projektantka Ula Kołodziejek-Herman), 414 (projektanci: Iga Kleczkowska, Jakub Szeląg), 420 (projektant Maciej Bogaczewicz).

Więcej aranżacji na : Aranżacje Dekoratorni

Kliknij w gwiazdkę i zostaw ocenę

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here