Nowoczesna, jasna przestrzeń: salon z jadalnią i kuchnia w bieli i szarościach. Oto nasz przepis na druciane krzesła.
5
(1)

druciakNiezwykła rzeźba użytkowa balansująca na granicy sztuki i designu. Krzesło współtworzy otaczającą przestrzeń, poprzez swoją delikatną formę i ponadczasowy projekt, w którym metalowa siatka tworzy prawie transparentną instalację.

Druciane krzesła – do jakich wnętrz

Druciane krzesła, czy też krzesła z metalowej lub aluminiowej siatki, pasują do każdego pomieszczenia, kuchni czy jadalni. Ustawione przy stole w jadalni dodadzą jej wyjątkowego charakteru. Są to krzesła, które swoją konstrukcją, nie zabierają wnętrzom przestrzeni. Ten industrialny szyk, doskonale komponujący się z każdą aranżacją i przeżywa ostatnio renesans.

Przedmiot codziennego użytku z wizjonerską sztuką. Projekt zawiera w sobie harmonię linii, energię tworzywa i proporcje kształtu, które zostały dostosowane do potrzeb użytkownika. Gładkie, metalowe pręty formowane w kształt siatki, stanowiące rzeźbę mebla, okazały się hitem i zdobyły nieprzemijające uznanie projektantów i użytkowników.

Przemysłowy materiał wyniesiony do rangi dzieła sztuki – krzesła z metalowej siatki należą do najbardziej uznanych osiągnięć nowoczesnego wzornictwa z ubiegłego wieku.

Aranżacja pochodzi z :

Odcinka 413

Projektantka : Ula Kołodziejek – Herman

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Mała rzecz, wielkie znaczenie

2 KOMENTARZE

  1. Witam,
    Gratuluję, pięknie wnętrza.
    A ja mam pytanie odnośnie kratek wentylacyjnych zastosowanych w zabudowie kuchennej. Czy to jest specjalny produkt stosowany tylko w zabudowie. Jesli to możliwę to proszę o podanie marki produktu. Pozdrawiam Ania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here