Pralka Amica
0
()

Nasze potrzeby względem pralki są zwykle mocno zróżnicowane. Dzieci są bardzo aktywne i szybko brudzą ubrania. Częste pranie skraca jednak ich żywotność i znacznie wpływa na wysokość rachunków za prąd i wodę. Rodzice chcieliby zachować czystość i jakość ubrań jak najdłużej, nie tracąc przy tym połowy pensji. Czy da się połączyć te dwa światy?

Dzieci i ich trudne plamy

Każdy kto posiada dzieci wie, jak szybko i jak intensywnie brudzą się ich ubranka. Ile razy zastanawiałeś się czy te spodenki lub koszulka nadają się jeszcze do prania, czy może lepiej byłoby kupić nowe?

Pralki Amica poradzą sobie nawet z najbardziej trudnymi plamami z czekolady czy trawy, a to wszystko za pomocą dwóch specjalnych programów. Pierwszym z nich jest Pranie wstępne, dzięki któremu trudne plamy zostają delikatnie zmiękczone jeszcze przed praniem zasadniczym. Z kolei system Aqua Stream zapewnia  dodatkowy obieg wody z detergentem, pomagając w pozbyciu się nawet najbardziej uciążliwych plam. Rodzice małych dzieci z pewnością docenią też program antyalergiczny przeznaczony osób o wrażliwej skórze. Woda do każdego, powtarzanego czterokrotnie cyklu płukania jest specjalnie podgrzewana do temperatury 30°C, by mieć pewność, że usunięte zostały nawet najmniejsze drobinki proszku czy płynu do prania.

Oszczędność dla rodziców

Pralki Amica to również niezwykła oszczędność dla rodziców. Klasa efektywności energetycznej A+++ pozwala na zaoszczędzenie zużycia energii w stosunku do pralki w klasie A nawet o 60 kWh/w skali roku! Dzięki temu możemy cieszyć się z maksymalnych efektów prania przy jednoczesnych niskich rachunkach za prąd.

Na zaoszczędzenie zarówno pieniędzy jak i czasu pozwala również funkcja Skróć Czas, która minimalizuje zużycie wody i energii elektrycznej. Po wybraniu dowolnego programu, wystarczy nacisnąć dodatkowo przycisk „Skróć czas” i pralka automatycznie wypierze pranie w wybranym programie w najkrótszym możliwym czasie.

  Salon w stylu glamour - jaki powinien być?

W jaki jeszcze sposób pralki Amica pozwalają na zmniejszenie kosztów? Opóźnienie startu daje możliwość odłożenia rozpoczęcia prania nawet o 24 godziny, by uruchomiło się dopiero wtedy, kiedy mamy najbardziej korzystną taryfę opłat za energię elektryczną.

Wybierając pralkę warto zwrócić uwagę na to, by była solidna i służyła nam przez długie lata. Silnik Logic Drive został tak zaprojektowany, aby pralka pracowała ciszej, a jej żywotność była o wiele dłuższa. Dzięki tej solidnej konstrukcji nie będzie już potrzeby kupowania nowej pralki zaledwie w kilka lat po zakupie poprzedniej.

Doskonała jakość prania dzięki bębnowi Pearl Drum

Często prane ubrania szybko się niszczą. Zastosowanie w pralkach bębna o unikalnej strukturze Pearl Drum, zapewnia maksymalną ochronę dla tkanin w trakcie prania i wirowania. Nowa konstrukcja bębna pozwala dłużej cieszyć się swoimi ulubionymi ubraniami.

Wszystkie pralki Amica posiadają wyspecjalizowane w programy, które są dostosowane do rożnych typów tkanin. Dzięki temu, każdy może wybrać taki model, który najlepiej odpowiada na jego potrzeby: rodzice – model wyposażony w program prania antyalergicznego i blokadę rodzicielską, osoby aktywne – model z programem przeznaczonym do prania ubrań sportowych wykonanych z materiałów syntetycznych, a osoby, które nie lubią prasować – model z funkcją dodatkowych obrotów bębna zapobiegającym powstawaniu  trudnych do wyprasowania zagnieceń.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here