5
(1)

Rolety w oknie, czyli lepszy sen i święty spokój za jednym zamachem

Niezależnie od tego, czy po prostu nie lubisz, kiedy wpadające przez okno promienie słońca cię oślepiają, czy prowadzisz nocny tryb życia i w dzień potrzebujesz pomocy przy zasypianiu, masz prawo do spania w komfortowych warunkach. Zakładając na swoje okna rolety wewnętrzne, ograniczysz nie tylko ilość wpadającego światła w trakcie snu, zakryjesz też w nocy latarnie uliczne i inne reklamy świetlne, które mogą utrudniać proces zasypiania. A to dopiero początek zalet ich posiadania! Dzięki nim poprawiasz jakość oglądanych na telewizorze czy w laptopie rzeczy. Nie zawsze możesz sobie pozwolić na wybranie, w którym pokoju możesz zorganizować salon i na stworzenie optymalnych warunków do oglądania filmów, seriali czy gier.

Dzięki roletom masz też pewność, że żaden wścibski sąsiad czy przechodzień, nie będzie zaglądać przez Twoje okna i obserwować cię przy codziennych czynnościach. Wejdź na stronę rolety24.net i sprawdź szeroki wybór rolet i wybierz takie, które najbardziej będą ci odpowiadały. Można je instalować zarówno przy oknach plastikowych, jak i tych z innego tworzywa. Sam proces montażu jest prosty i szybki, nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Łatwo można je usunąć przy przeprowadzce, dlatego znakomicie nadają się zarówno do mieszkań własnościowych, jak i wynajmowanych.

Z dostępnych modeli są takie, sprawdzające się w dzień i w nocy, umożliwiające stopniowanie dopływającego światła, jak i takie, które w swoim działaniu przewidują jedynie odsłanianie i zasłanianie przy pomocy sznurka do regulacji. Rolety zamawiasz pod wymiar swojego okna, nie wybierasz spośród gotowych produktów. Sprawdź, które najlepiej sprawdzą się w Twoim domu.

Odgoń owady i pająki

Masz dość denerwujących much, odbijających się nieustannie od Twoich lamp i siadających na Twoim jedzeniu? Denerwują cię komary, ćmy, a może boisz się ciągle pojawiających się w mieszkaniu pająków? Ogranicz ich dostęp do swojego domu! Nie musisz w tym celu trzymać ciągle zamkniętych okien. Wystarczy, że wstawisz w oknie moskitiery. Ten prosty wynalazek z siateczki zupełnie odmieni Twoje życie.

  Inteligentne oświetlenie w domu – jak z niego mądrze korzystać?

Koniec z pogryzieniami, koniec z brudnymi ścianami i oknami przy eliminacji robaków. Moskitiery montuje się łatwo i szybko, zahaczając je na klipsach. Samą siatkę trzeba dobrać do kształtu i szerokości okna, spośród dostępnych ram znajduje się wiele kolorów do wyboru. Nie wiesz, czy dobrze mierzysz swoje okna? Żaden problem, zadzwoń na podany numer na stronie rolety24.net i skorzystaj z porady doświadczonego konsultanta. Zapraszamy serdecznie!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here