question-mark
0
()

Masz starą sofę bądź uszkodzone krzesła? Nic straconego. Na Dekoria.pl bez trudu dobierzesz odpowiedni pokrowiec na sofę albo sukienki i siedziska na krzesła. Wspomniana witryna umożliwia również zaaranżowanie pokoju dziecięcego, zakup szytych na miarę firan, narzut czy obrusów oraz setek innych produktów. I co najważniejsze, dzięki przydatnym poradnikom (także w wersji wideo) uzyskamy odpowiedzi i zapoznamy się z pomysłami na udekorowanie pokoju.

Zasłony potrafią odmienić każde wnętrze!

Jednym z niebanalnych i skutecznych rozwiązań pozwalających odmienić charakter wnętrza jest powieszenie zasłon. Ich podstawowe funkcje, czyli osłonę przed nadmiernym słońcem i zapewnianie intymności nocą znają wszyscy. Jednak zdecydowanie mniejsze grono ludzi zdaje sobie sprawę z innych właściwości. Na przykład dobrze dobrany materiał wizualnie ociepli pomieszczenie. Wzór również ma niebagatelne znaczenie. Połączenie ułożenia pasów na zasłonie oraz koloru ścian i sufitu może sprawić, że niewielki metrażowo salon będzie optycznie większy albo mniejszy. A to początek szerokiej listy możliwości.

Gdzie kupować zasłony?

Zakup zasłony nie należy do łatwych decyzji ze względu na mnogość rodzajów. I w tym przypadku podpowiadamy wizytę w Dekoria.pl, gdyż umieszczono tam charakterystyki zasłon na: taśmie, szelkach, kółkach i kanale. Całość uzupełniają porady dotyczące prania – tłumaczenie poszczególnych znaków pralniczych, a także użyteczne informacje na tematy powiązane z zasłonami i nie tylko.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Stylowe i pakowne komody

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here