bekoswieta
0
()

Naszą misją jest dostarczanie inteligentnych rozwiązań w życiu codziennym, tak by sprzęt BEKO stał się nieodłączną częścią codziennego życia, stanowił wyjątkową wartość i zapewniał doskonałą jakość.

Celem BEKO jest tworzenie szerokiej gamy przyjaznych i łatwych w obsłudze urządzeń wyposażonych w specjalnie dobrane funkcje. Dzięki naszej filozofii jesteśmy marką sprzętu gospodarstwa domowego obecną w ponad 100 krajach całego świata i trzecią największą marką AGD w Europie! Oferujemy pełną gamę sprzętów wolnostojących i sprzętu do zabudowy. Zaufały nam miliony rodzin na całym świecie, ponieważ produkty BEKO są łatwe w użyciu, praktyczne i trwałe.

BEKO towarzyszy w przełomowych momentach życia Klientów i postrzegana jest jako synonim funkcjonalności, energooszczędności i światowych technologii w przystępnej cenie, na co dowodem jest m.in. nagroda konsumentów „DOBRY PRODUKT” za najlepsze zmywarki i kuchenki, JAKOŚĆ ROKU przyznana za całą gamę produktów wolnostojących, Produkt Roku 2011 za 4 drzwiową lodówkę oraz piekarnik z funkcją pyrolizy, ATLETE (2011- (Apliance Testing for Energy Label Evaluation) oraz szereg innych międzynarodowych.

W Polsce Beko S.A. istnieje od 1998 roku, a od 2005 roku stało się centralą także dla biur w Czechach, i Słowacji. Na polskim rynku BEKO oferuje szeroką gamę sprzętu AGD wolnostojącego oraz do zabudowy.

Sprzęt BEKO powstaje dzięki pracy międzynarodowej sieci, w skład której wchodzi ponad 15,000 pracowników dbających o spełnienie oczekiwań klientów, 10 fabryk w 3 krajach (działających w oparciu o standardy ISO 9001 oraz ISO 14001) i 13 biur sprzedaży i marketingu na świecie.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Pomysł na małą kuchnię w małym mieszkaniu? Aranżacja 29 m2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here