Warsaw 01 ramka
5
(1)

Cykl grafik inspirowany najpiękniejszymi miastami Świata, powstał na styku takich dziedzin jak grafika użytkowa, urbanistyka, wzornictwo przemysłowe i dekorowanie wnętrz. Pomysł na niego powstał już dwa lata temu, ale decyzja o jego realizacji zapadła w zeszłym roku w Amsterdamie podczas pobytu w hotelu Double Tree by Hilton. Tam na 11 piętrze z tarasu rozpościerał się niezwykły widok na kanały otaczające starą część tego miasta.

Grafiki miast, które urzekają

Zdjęcia, które zostały tam zrobione nie oddawały niezwykłości tego miejsca i historii miasta, którą można wyczytać z układu ulic. Grupa projektantów z TimeDesign realizowała wtedy duży projekt wnętrzarski i poszukiwała niestandardowych elementów dekoracji do nowoczesnej willi pod Warszawą – pomysł na wykorzystanie elementów urbanistycznych w dekoracji wnętrz w zasadzie sam przyszedł im do głowy.

Amsterdam zapoczątkował kolekcję CITY, w tej chwili znajdują się w niej jeszcze prace z Warszawy oraz Nowego Jorku. Już niebawem dołączą do kolekcji grafiki z Londynu, Berlina, Łodzi oraz innych miast kojarzonych z ciekawym wzornictwem.

Tak jak projektanci z TimeDesign odnaleźli swoje wyjątkowe miejsca i utrwalili je na wydrukach, tak każdy zainteresowany taką formą dekorowania może zamówić swój indywidualny projekt do własnego wnętrza. Wystarczy przesłać na poniższy adres mailowy adres miejsca, który ma się znaleźć na wydruku. Resztą zajmie się zespół projektantów. Takie indywidualne prace wiszą już w biurach oraz mieszkaniach prywatnych w Warszawie, najczęściej wręczane były jako prezent na parapetówkę lub na otwarcie nowej siedziby firmy.

Grafiki są drukowane na płótnie, najlepiej prezentują się na białych ścianach wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym. Standardowo drukowane są w rozmiarze 80x120cm.


Zainteresowanych zakupem grafik z kolekcji CITY, albo zamówieniem indywidualnego projektu prosimy o kontakt: office@timedesign.com.pl.

www.timedesign.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here