Marzysz o czystej i zawsze świeżej toalecie? Z systemem AquaBlade to możliwe!
4.3
(3)

W Ideal Standard stale dążymy do tego, aby tworzyć atrakcyjne i innowacyjne produkty, które stanowią nowe standardy w dziedzinie designu i rozwiązań dla łazienki.

aquablade_new_era_1180x420_web_04

Obecnie, po kilku latach pracy nad produktem, z dumą przedstawiamy nową technologię w Ideal Standard – AquaBlade® – najbardziej postępową od czasu wynalezienia systemu
spłukującego w toaletach. Jesteśmy przekonani, że ta nowa, unikalna i opatentowana technologia stanowić będzie nowe standardy w dziedzinie designu ceramiki łazienkowej, higieny i efektywności spłukiwania. Technologia Aquablade®, po raz pierwszy będzie zastosowana w 2015 roku, w nowej misce Tonic II.

Wyjątkowa moc spłukiwania

Technologia AquaBlade® to lepsza jakość spłukiwania, za każdym razem.
Dzięki temu, że miska nie ma typowego kołnierza, woda wypływa z wyższej jej części i spłukuje powierzchnię w 100%.

Wewnętrzna konstrukcja miski, powoduje, że woda wypływa kaskadowo pod dużym ciśnieniem, tworząc dwa silne strumienie. Strumienie te łączą się z przodu miski w jedną silną strugę wody, która łatwiej radzi sobie ze spłukiwaniem nieczystości.

Niezrównana higiena

W dziedzinie higieny technologia AquaBlade®, przewyższa wszystkie toalety z tradycyjnym rantem wokół miski.
W miskach z technologią AquaBlade®, woda doprowadzana jest tuż poniżej górnej krawędzi miski, jej powierzchnia jest za każdym razem spłukiwana w 100%.
Miski typu AquaBlade® są bardziej higieniczne, również w porównaniu do toalet bez rantu, gdzie bakterie zgromadzone na krawędzi miski, mogą podczas spłukiwania wydostawać się poza nią, lub zostać uwolnione do powietrza.

Unikalne połączenie stylu i funkcjonalności

 

Czyste, proste linie i aktualna stylistyka. Technologia AquaBlade® została aprojektowana z myślą o estetyce i wydajności. Miska pozbawiona jest typowego, mało estetycznego rantu, a widoczna jest jedynie delikatnie zaokrąglona krawędź, tworząca wraz z miską jedną całość.

Design jest najważniejszym kryterium którym się kierujemy. Oznacza to, że nasze produkty są tworzone z myślą, aby były nie tylko funkcjonalne ale również stylowe.

Mike Heaton Manager rozwoju produktu, EMEA powiedział: „Naszym celem było stworzenie eleganckiego, aktualnego kształtu który będzie przewyższał stylistycznie obecne na rynku toalety. Aby nadać jej nowoczesny wygląd, zaprojektowaliśmy zatem miskę bez tradycyjnego rantu. Dzięki temu, ograniczyliśmy trudno dostępne przestrzenie w których mogą gromadzić się zabrudzenia i bakterie. Pod względem efektywności spłukiwania, zaprojektowana przez nas miska, ma konstrukcję która pozwala wodzie obmywać całą jej powierzchnię. Wypływ wody jest tuż poniżej górnej krawędzi toalety, co powoduje, że jakość obmywania powierzchni jest optymalna. Dodatkowo wewnętrzna przestrzeń którą przepływa woda, redukuje drgania i jest bardziej wydajna, co przekłada się również na cichszą prace i mniejsze ryzyko chlapania na zewnątrz miski.”

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here