Rejs

  0
  712

  REJS jest przedsiębiorstwem rodzinnym utworzonym w 1993 roku.

  Jest jedną z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie, wyspecjalizowaną w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby.

  Jesteśmy liderem w dziedzinie produkcji wyposażenia do mebli kuchennych ułatwiających porządkowanie produktów.

  Przez blisko 20 lat rozwoju stworzyliśmy dużą i stabilną organizację, ze sprzedażą na terytorium Polski i szeroką siecią dystrybucji na wielu zagranicznych rynkach.

  Posiadamy niezbędne „know-how”, nowoczesną infrastrukturę techniczną a dzięki wykwalifikowanym pracownikom tworzymy innowacyjne rozwiązania produktów, które poprawiają komfort codziennego życia.

  Nasze osiągnięcia to nie tylko doskonała jakość i nowoczesne wzornictwo, lecz również profesjonalna obsługa Klienta. Towary są łatwo dostępne w szerokim zakresie różnorodności, odpowiadającym indywidualnym zapotrzebowaniom Klientów. Życzliwy personel służy pomocą na każdym etapie sprzedaży.

  Zapotrzebowania dzisiejszego rynku jak i Klientów wymagają wysokich standardów od producentów przemysłowych i dostawców. Jakość, design, konkurencyjność cenowa i dostawy w krótkim czasie to główne zadania jakie przed sobą stawiamy.

  Mając świadomość wymagań i podążając za nimi, rozwijamy się i optymalizujemy nasz proces produkcyjny oraz obsługę Klienta. Dopasowujemy się do charakterystyki każdego rynku, by osiągać najlepsze rezultaty i dawać satysfakcję naszym Klientom.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here