Studio Projektowe Dekorad

Sprawdź co potrafią nasi architekci

Maciej Bogaczewicz

maciej-bogaczewiczAbsolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Praktyki w pracowni architektonicznej w Nowym Yorku, oraz pracowniach architektonicznych w Warszawie. Uczestniczył w wielu konkursach architektonicznych (1-sze miejsce w konkursie na zagospodarowanie rynku w Sochaczewie, Nominacja na Doroczną Nagrodę SARP „Dyplom Roku 2011″, Wyróżnienie OW SARP- nagroda)

Strona internetowa: http://www.maciejbogaczewicz.com

 

 

 

 

 

Realizacje Maćka:

Przemek Lisiecki

person-przemek-lisieckiArchitekt z wieloletnim doświadczeniem – Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej (studia ukończone w 2003 r. z wynikiem bardzo dobrym, praca dyplomowa u prof. Stefana Kuryłowicza)
Strona internetowa: http://www.pld.com.pl
Facebook: /przemyslawlisieckiarchitektura

 

 

 

 

 

 

Realizacje Przemka:

 

Dominika Wojciechowska

person-dominika-wojciechowskaUkończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej. Swoją wiedzę w zakresie projektowania rozwijała na warsztatach projektowych w Delft University of Technology oraz Technische Universität Berlin. Laureatka (z zespołem) pierwszego miejsca w konkursie na projekt rewitalizacji kompleksu pałacowo-parkowego w Sochaczewie. Doświadczenie zdobywała praktykując m.in. w pracowni Kuryłowicz and Associates, w zespole projektującym wnętrza warszawskiego biurowca Q22. Okazjonalna akwarelistka.

 

 

 

 

 

 

 

Kalina Piotrowska

person-kalina-piotrowskaProjektant architektury krajobrazu z zamiłowania artystka o wielu talentach. Laureatka licznych konkursów, autorka koncepcji ogrodowych w Polsce i na świecie. Swoje projekty tworzy z pasją, mając na względzie nowe trendy i ekologiczne rozwiązania. I jej oraz Dekoratorni maskotka TOFFi the PUG